اجتماعی

آخرین وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی جنوب کرمان

وضعیت ترافیکی اخیر در محورهای مواصلاتی جنوب کرمان

مخبران/ کرمان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از بسته شدن 10 راه روستایی در محور جبالبرج گیرافت خبر داد.

مضتبی رئیسی در گفت وگو با مخبران، با اشاره به وضعیت اخیر در جاده های جنوب کرمان اظهار کرد: در شهرستان رودبار محور ایرانشهر – برزک مسدود است و به دلیل بارندگی احتمال وجود دارد. انسداد محورهای رودبار – زهکلوت و زهکلوت – ایرانشهر.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان از بسته شدن آبنماهای محور فرعی مظفرآباد – بیجن آباد و آبسوردویه در رودبار جنوبی خبر داد و گفت: رانندگان باید از محور جایگزین خلیج فارس استفاده کنند. “
رئیسی با اشاره به ریزش بهمن در محور جیرفت – ساردویه از مردم و رانندگان خواست به دلیل بارندگی از تردد غیرضروری خودداری کنند و در هنگام تردد از گردنه های برفگیر گیرافت زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
وی از رانندگان و تمامی افرادی که قصد تردد در محورهای ترانزیتی جنوب کرمان را دارند خواست قبل از سفر از وضعیت راه ها مطلع شوند و گفت: توصیه می شود قبل از سفر به مرکز مدیریت اطلاعات و حمل و نقل جاده ای جنوب به شماره 141 مراجعه کنند. کرمان اعلام کرد 24 ساعت آماده پاسخگویی به شرایط جوی در جاده ها برای تماس است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا