عمومیمطالب برتر

آشنایی با کف پوش خودروهای پر طرفدار در بهنیکان

یکی از مزایای روکشهای پارچهای عدم تعریق آنها در فصول گرم است. دوخت روکش صندلی ماشین، علاوه بر زیبایی داخل خودرو باعث عدم جذب مواد غذایی و یا دوده و گرد و خاک توسط صندلی های خودرو شده و عمر آن ها را افزایش می دهد. این مرحله از مراحل پایانی طریقه نصب روکش صندلی میباشد.در این مرحله از آموزش نصب روکش صندلی باید زیر سریهای صندلیهای ماشین را روکش کنید. ترکیب پلی استر و پنبه، بهترین انتخاب برای روکش صندلی ماشین است. این روکش صندلی ارزان می باشد. چند تجارب روکش صندلی ماشین مشتریان نشان می دهند که ارزش انتخاب روکش صندلی را دارد که به راحتی در ماشین لباسشویی تمیز شود. اگر این کار را با سوزن و نخ انجام می دهید، مطمئن شوید که دوخت روکش صندلی ماشین شما به اندازه کافی محکم باشد که روکش صندلی مورد نظر در استفاده های مکرر دوام بیاورد. گفتنی است تمامی محصولات نمایندگی روکش صندلی مارال در شیراز دارای گارانتی یک ساله بوده و این نمایندگی محصولات خود را در مقابل هر گونه آسیبی گارانتی می نماید. از دلایل استفاده روکش صندلی می توان به حفظ نظافت صندلی فابریک خودرو و تزئین داخلی خودرو به سلیقه مشتریان اشاره کرد استفاده از روکش هایی که متناسب الگوی صندلی نباشد موجب افت ابر های صندلی می گردد.

استفاده از بهترین چرم بازار که دارای خاصیت ضد حرارت، ضد سایش و ضد تعریق است. به غیر از این، جنس، رنگ و الیاف مورد استفاده در روکش صندلی ممکن است در مسائلی همچون دمای داخل کابین، راحتی سرنشینان، تعرق سرنشینان، زیبایی بصری داخل خودرو، حفاظت از روکش فابریک ماشین و… از طرف دیگر مالکان خودروهای داخلی برای آنکه ظاهر زیباتری به فضای داخل ماشین خود بدهند، سعی میکنند با استفاده از تجهیزاتی اتومبیل خود را زیباتر جلوه دهند. این تولید کننده ها روکش صندلی را با قیمت های بسیار مناسب عره می کنند و شما نیز می توانید با خرید از آن ها، کالای خود را با یک قیمت رقابتی عرضه نمایید. اگر قیمت خرید روکش صندلی ماشین به نظر شما گران است اما جنس پارچه آن مرغوب است، در خرید تردید نکنید؛ چرا که تا سال های سال برای شما دوام خوبی خواهد داشت. مرحله ۲: رشته های ضمیمه شده را در قسمت پشت صندلی خودرو ببندید تا در استفاده مکرر از آن دوخت روکش صندلی ماشین باز نشود. رنگ های تیره برای روکش صندلی مناسب است، چرا که آثار لکه روی آن ها کمتر دیده می شود؛ اما یک مشکل یا عیبی که این روکش ها دارند این است که در فصل گرم، حرارت و گرما را جذب می کنند و داخل ماشین، گرم تر و گرمتر می شود.

جهت آشنایی با کفپوش سه بعدی و 5 بعدی کلیک کنید.

در حالی که پلی استر و پنبه برای ماه های تابستان مناسب است ، یا روکش صندلی ماشین از پوست بره یا روکش صندلی ماشین با گرمایش یکپارچه ، به ویژه در فصل سرما توصیه می شود. رنگ روکش صندلی خودرو در زیبایی و ظاهر ماشین از اهمیت ویژهای برخوردار است چرا که باید بین رنگ داخلی ماشین، کمربند و روکش صندلی خودرو همخوانی داشته باشد. در انواع روکش صندلی چرمی نیز، توجه به کیفیت و خلوص چرم اهمیت بالایی دارد. رنگ های مارون و موکا یا زرشکی هم اخیرا مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به این زمینه قرار گرفته. از انتخاب رنگ تضاد نترسید. رنگ های تضاد اگر به درستی انتخاب بشن زیبایی خیلی زیادی اتاق خودرو میدن. توجه به رنگ کمربند ایمنی برای انتخاب رنگ مناسب برای روکش اتومبیل بسیار با اهمیت است زیرا هستهی اصلی رنگ تریم یا همون رنگ کلی اتاق خودرو، رنگ کمربند ایمنی است. یا براشون اهمیت نداره که این رنگ چی باشه.

ولی جالبه بدونید که رنگ کمربند ایمنی که توسط کارخونه و طراح خودرو انتخاب میشه، دقیقا هسته ی اصلی رنگ تریم یا همون رنگ کلی اتاق ماشینه.اگر دقت کنید تمام رنگ هایی که برای بقیه ی اجزای داخل خودرو انتخاب می کنن در محدوده ی همین رنگ کمربند ایمنی انتخاب میشه. آنقدر تنوع زیاد است که شما هر نوع سبک پارچه و رنگی که مورد پسندتان باشد را می توانید تهیه کنید. حتی دوستان می توانند در منزل به صورت انفرادی این کار را انجام دهند. چرا که این روکش وظیفه ی اصلی خودش را که نگهداری و محافظت از صندلی های فابریک خودرو است را به درستی انجام می دهد. بطوری کلی انتخاب جنس روکش صندلی بستگی به سلیقه و نیاز مشتری دارد، اگر دوست دارید فضای درونی خودروی شما اسپرت باشد میتوانید روکش صندلی اسپرت از نوع چرم را برای خودروی خود خریداری نمایید. برای مثال روکش صندلی پژو ۲۰۶ از جنس چرم طرفداران زیادی دارد. سلام. برای راه انداختن ی کارگاه دوخت روکش اتومبیل چقدر سرمایه نیاز است و درامدش حدودا چقدر است؟ پشت رویه چرم اصل بافتی پشمیمانند وجود دارد و از لحاظ انعطاف نرمتر از چرمهای خشک و مصنوعی است. روکش صندلی هایی با ترکیب مشکی و قرمز نمونه ای از این تضاد هاست.

دکمه بازگشت به بالا