عمومی

آغاز پیش ثبت‌نام عتبات نوروزی از ۳۰ بهمن

به گزارش مخبران،

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج؛ علیرضا رشیدیان، مقام معظم رهبری و هیئت حج و زیارت امروز (دوشنبه 18 بهمن) به ریاست حجت الاسلام والمسلمین قائم مقام ولی فقیه در حج آغاز شده و تا 6 اسفندماه ادامه دارد.

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه اطلاع رسانی 25 بهمن ماه انجام می شود، گفت: با توجه به توانمندی های پیشنهادی، ثبت نام نهایی در روزهای 13 و 14 اسفند و از 25 اسفند به بعد انجام می شود. سفر به عتبات عالیات آغاز می شود.» و تا 28 آوریل 1401 ادامه دارد.

در این دیدار نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت، اقدام به ثبت نام زیارت های دانشجویی کرد و بر لزوم ظرفیت مناسب عاشقان اهل بیت برای بهره مندی از زیارت عتبات تاکید کرد. و خدمات بهتری به زائران ارائه می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب لزوم پایبندی به مصوبات ستاد ملی تاج گذاری و رفتار مساوی با زائران در ایام زیارت را یادآور شد و خواستار از سرگیری کاروان های زیارتی به عراق در پاسخ به خیل عظیم زائران شد. و کاهش هزینه های سفر. مثبت ارزیابی شد.

اکبر رضایی معاون حج و زیارت حج و عمره و محمدحسین خوشنویس معاون توسعه مدیریت و منابع بعثه مقام معظم رهبری در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه حج ارائه کردند. خدمات هوشمند

دکمه بازگشت به بالا