اجتماعی

ابعاد حادثه سرقت از بانک ملی با حضور مسئولان مربوطه در وزارت کشور بررسی شد

ابعاد حادثه سرقت از بانک ملی با حضور مراجع ذیربط در وزارت کشور بررسی شد.

در جلسه ای به ریاست معاون حراست وزیر و دبیر شورای تامین با حضور مسئولان ذیربط ابعاد این سرقت توسط صندوق امانات بانک ملی بررسی شد.

به گزارش مخبران، وزارت دادگستری، فرماندهی کل انتظامی، بانک مرکزی، بانک ملی هند، روز دوشنبه با حضور سایر مسئولان ذیربط در صندوق امانات بانک ملی ایران برگزار شد. میراحمدی معاون وزیر و دبیر شورای امنیت
در این جلسه بانکدار وضعیت امنیتی و امنیتی شعبه بانک ملی مسروقه و نحوه نظارت بر اجرای رویدادها، دستورالعمل ها، ضوابط و مقررات مربوطه و ایمنی و امنیت صندوق های امانات بانکی را تشریح کرد. کشور مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
کارشناسان مربوطه با تصمیم گیری نهایی، پیشنهادات مطرح شده در جلسه امروز برای ارتقای سطح ایمنی را که در جلسه هفته آینده تصمیم گیری شد، به دقت بررسی خواهند کرد.
همچنین بانک مرکزی و وزارت دارایی و دارایی موظفند پیشنهادهای اصلاحی خود را ظرف مدت یک هفته به شورای امنیت ارائه کنند تا تمامی صندوق‌ها بیمه شود و دستورالعمل‌های موجود در خصوص قوانین بین مشتریان و بانک‌ها اصلاح شود. مراحل تایید را طی کنید.
سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور و دبیر شورای امنیت کشور به ما اطمینان داده است که با انجام اقدامات لازم شاهد چنین حوادث غیر قابل باور دیگری که احساس امنیت عمومی در کشور را خدشه دار می کند، نخواهیم بود. برخی از دستورالعمل های مرتبط، با پشتکار به کار خود ادامه دهید.
در این دیدار همچنین از زحمات و همکاری فرجه با دادستانی تهران تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا