عمومی

اتحاد قاسمیون در کنار «جان فدا»/۱:۲۰؛ ساعت عاشقی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استان: ساعت 13 و 20 دقیقه از دست دادن فردی که مظهر آزادگی، وفاداری و میهن پرستی کشورهای اسلامی بود برای مردم کرمانی مایه تاسف است.

اما مردم کرمان در ذهن خود تصویر مردی را دارند که مردم عراق و سوریه را از چنگال داعش وحشی نجات داد که همان حسینیه طرالله یا در بیت است. الزهرایی کرمان با تواضع با دستانش بر سینه و لبخندی بر لب به استقبال جمعیت ایستاد.

مردی از مردم

مرد کیست؟ بخش گروهی جز راه و مکتب امام حسین (ع) نیست.آ) و اهداف انقلاب نشد و همیشه در مسیر وحدت و دلسوزی برای پیشرفت کشور بود.

شیر مردی از عشایر روستایی دور از شهر لاستیک در کرمان، روستایی که او در آن زندگی می کند، سادگی رنگ هنوز وجود دارد خاکستر اکنون بیش از 100 هزار زائر از نقاط مختلف کشور و جهان دور حرم حاج قاسم حلقه زدند و با همه خیانت های دشمن، دل های آگاه ایران زمین به دور این سرباز ولایت و ایران پیچید. یک معبد آنها با جان و دل از آن در برابر دسیسه های دشمنان خود محافظت می کنند.

بیش از 100 هزار زائر از نقاط مختلف کشور و جهان گرد هم آمدند و دور حرم حاج قاسم طواف کردند.

ساعت 1:20 بامداد 22 دی ماه یادآوری غم انگیزی برای کرمانی ها بود اما لحظه تولید شده به گفته وی، آرزوی جاودانه این مرد بزرگ، شهادت را در بیابان ها و کوه های عراق و سوریه جست.

قلب جبهه مقاومت در کرمان ممکن است تپش قلب

امشب قلب جبهه مقاومت در کرمان ممکن است تپش قلب و این همان چیزی است که دشمن از آن می ترسد، تروریست های آمریکایی نمی دانستند که سه سال پیش با ترور شهید سلیمانی توجه هزاران نفر را به مکتب و اندیشه های این مرد بزرگ جلب خواهند کرد.

اکنون در سالروز شهادت این سرباز مکتب امام حسین (ع) زائران 70 کشور جهان به همراه زائران ایرانی نام حاج قاسم را فریاد زدند و به فکر و مکتب او افتادند و به کار او ادامه دادند. مسیر

100 هزار زائر که هر کدام سفیری برای تبلیغ آرمان های این شهدایی که در کیلومترها گلزار شهدای کرمان جان خود را فدای مردم کردند.

حلقه وحدت کاسموین

هزاران نفر امشب در گلزار شهدای کرمان، خانه 1300 شهید اشک ریختند، اما این آرمانی است که شهید سلیمانی در خلوت با این شهدا در نیمه شب بارها آرزویش را داشت.

مکتب آزادی و شهادت آرمانی بود که شهید سلیمانی در خلوت با این شهدا در نیمه شب بارها آرزویش را می کرد.

اینجا پیر و جوان، ایرانی، عرب، ترک، لر، بلوچ، کرد و… همنام فریاد می زنند و در مسیر روشنی که شهدا ترسیم کرده اند اتحاد و همدلی است و همه شهید سلیمانی زنده است و او فرمانده این مدرسه است.

شهید سلیمانی در بخشی از وصیت نامه خود می گوید؛ برادران و خواهران عزیزم ایرانی، مردم سرافراز و سرافراز، بگذار من و امثال من قربانی هزاران باد شویم، شما صدها هزار جان فدای اسلام و ایران کرده اید، مواظب اصول، اصول، یعنی حافظ فقه، خیمه ولایت را ترک نکن، خیمه رسول خداست. اساس دشمنی استکبار با جمهوری اسلامی، تخریب این خیمه است این هست بچرخ

نگذارید فشار دشمنان شما را دچار تفرقه کند، برای حفظ اسلام، خود و کشور به نیروهای مسلح احترام بگذارید و سعی کنید همانطور که نیروهای مسلح از خانه خود دفاع می کنند از ملت و نوامی حمایت کنید.

در رأس امور، دستان، فداکاران و شغل خدمت به ملت را پاک نگه دارید.

امروز اقامتگاه حسین بن علی (آ) بدانید اینجا ایران است، جمهوری اسلامی یک معبد است و اگر این معبد بماند، معابد دیگر می‌ماند، اگر دشمن این معبد را خراب کند. یک معبد نه معبد ابراهیمی باقی خواهد ماند و نه معبد محمدی.

فرمانده دل ها به دل ها فرمان می دهد

فرماندهی که روزگاری فرمانده لشکر 41 خط مقدم طرالله بود و در میان مردم کرمان از رشادت ها و دلاوری هایش صحبت می شد، امروز فرمانده دل هزاران ایرانی و غیر ایرانی است. از کشمیر تا یمن و بحرین، از لبنان تا روسیه، از افغانستان از کردستان و اردبیل تا پاکستان تا دمشق و لبنان و فلسطین و… دل های فراوان برای فرمانده ممکن است تپش قلب و هزاران حاج قاسم از این شهیدان الگو می گیرند و راهی را می روند که به آزادی و صلابت مسلمانان ختم می شود.

دکمه بازگشت به بالا