اجتماعی

اتخاذ رویکرد انسان‌مدارانه برای بهبود محیط زیست شهری

مدیر عامل کنترل کیفیت هوای تهران بر اهمیت و ضرورت اتخاذ سیاست‌های کاهش آلودگی هوای پاک، کاهش مخاطرات زیست‌محیطی، کاهش آلودگی هوا و تسهیل دسترسی شهروندان در شهر تهران تاکید کرد.

به گزارش مخبران، محمدمهدی میرزایی سوال وی گفت: برای این منظور برنامه های نرم افزاری با فعالیت های سخت افزاری شامل اقدامات آموزشی، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی تکمیل می شود. برگزاری تظاهرات ویژه و عمومی یکی از راه های معرفی اثرات زیست محیطی و پیامدهای مثبت به شهروندان است.

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران که قرار است تا پایان هفته جاری با عنوان «حمل و نقل شهری پاک» با هدف معرفی خودروهای پاک شهری مانند دوچرخه و اسکوتر برقی برگزار شود. ، موتورسیکلت های برقی و وسایل نقلیه برقی و سیاست افزایش استفاده و توسعه آنها.

به گزارش روابط عمومی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران؛ نمایشگاه حمل و نقل پاک با حضور شرکت ها و سازمان های تحقیقاتی فعال در زمینه تولید و واردات خودروهای پاک میزبان وسایل نقلیه پاک و استارت آپ هایی برای حمل و نقل اشتراکی پاک و هوشمند و مشاغل مرتبط در مرکز عملکرد دائمی شهرداری تهران در بوستون بود. گفتگو برای عموم شهروندان و علاقه مندان آزاد است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا