اجتماعی

اجرای سرود ۳۱۳ نفره در میدان آزادی و برج میلاد/حضور کاروان‌های خودرویی و دوچرخه سواران با پرچم

مدیر فرهنگی شهرداری تهران گفت: برنامه گروه 313 نفره «ماه» 12 فروردین ماه در برج میلاد و میدان آزادی در ایام جمهوری اسلامی برگزار می شود.

به گزارش مخبران، محمدحسن ظفرزاده با اعلام برنامه های شهرداری تهران در دوران جمهوری اسلامی گفت: شهبان در ناروج با عنوان «هوادار لبخند» و «لبخند بهار» در مرکز ادامه دارد.

وی گفت: در نهضت لبخند بهار برنامه های فرهنگی متنوعی در شهرستان اجرا شده است و متاسفانه نوروز 13 فروردین از تعطیلات بازمانده است. زمینه ها و مراحل روز جمهوری اسلامی را به شکلی مفهومی تر برای مردم توصیف کنیم.

ظفرزاده با یادآوری اجرای ویژه این روز در میدان آزادی و برج میلاد بیان کرد: آهنگ ماه 313 به دعوت لنگرود بود که آهنگ سلام فرمانده را در این دو لوکیشن اجرا کردند. شبکه های یک و سه تلویزیون به صورت زنده از این شبکه پخش خواهند شد.

وی گفت: برنامه دهه نود این گروه در برج میلاد 13 فروردین ماه از ساعت 16 تا 17 از شبکه یک سیما پخش می شود.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران پنج اتوبوس 100 ساله را برای تردد در سطح شهر منتشر کرد و افزود: حسین (ع) با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی در میدان آزادی قدم می زند. پخش استاپ و آهنگ های انقلابی در میادین و خطوط اصلی.

وی با بیان اینکه برنامه های متنوعی در 22 منطقه اجرا می شود، تصریح کرد: جشن ها، اجرای هیپ هاپ، برنامه های کودک، مسابقات فرهنگی و نورافشانی در پارک ها و مساجد، پرچم در میادین مختلف.

ظفرزاده همچنین خاطرنشان کرد: در این روز در برخی مناطق تردد خودروهای کاروان و دوچرخه سواران و اسکیت سواران با در دست داشتن پرچم ایران پیش بینی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهری، ظفرزاده از برگزاری پویش فضای مجازی اعم از عکس اسکن با پرچم در محدوده شهرداری خبر داد: تولید محتوا و انتشار در فضای مجازی شامل اینفوگرافیک، عکس، پادکست و کلیپ. از 1 آوریل آغاز شد. و تا 13 فروردین با اعلام 13 فروردین به ویژه با محوریت روز جمهوری اسلامی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا