ورزشی

اجرای طرح «نسل سلیمانی‌ها» برای ۲۰۰ دانشجوی دانشگاه آزاد خوزستان

معاون دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان خوزستان گفت: طرح نسل سلیمانی‌ها برای ۲۰۰ نفر از دانشجویان فعال فرهنگی این در واحد شوشتر در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت الاسلام حبیب الله عباسی معاون دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان خوزستان در حاشیه برگزاری طرح «نسل سلیمانی ها»، با تاکید بر لزوم تقویت دانشجویان فعال فرهنگی در استان، اظهار کرد: در این راستا دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان بعد از برگزاری طرح کشوری حامیم که سال گذشته با حضور دانشگاه‌های سراسر کشور(دولتی، آزاد، پیام نور، علمی کاربردی) در قم  برگزار شد، برنامه‌ای درون استانی را با محوریت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان با عنوان «نسل سلیمانی‌ها» طراحی کرد.

وی ادامه داد: در این طرح طوری برنامه ریزی کردیم تا دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه‌ها را به عنوان حلقه‌های میانی و جریان ساز انقلابی و مومن تقویت کنیم تا بتوانند در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، دینی و … در بین دانشجویان فعالیت‌های اثرگذار داشته باشند.

معاون دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان خوزستان بااشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم جریان ساز بودن دانشجویان انقلابی، اضافه کرد: این طرح نیز در این راستا برنامه ریزی شده و در آن فعالان دانشجویی  از بین ۱۶ واحد دانشگاهی استان حضور دارند.

وی بیان کرد: در طرح نسل سلیمانی‌های دانشجویان استان خوزستان، برای دانشجویان فعال فرهنگی کلاس‌های آموزشی، کارگاه‌های مهارتی، نشست های دانش افزایی و معرفت افزایی، جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان و رییس و معاونان دانشگاه آزاد استان و در کنار آن برنامه های تفریحی همچون استخر، کوهنوردی، بازدید از اماکن مذهبی و تاریخی، و … در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح به مدت یک شبانه روز است گفت: ۲۰۰ نفر (۱۰۰ دانشجوی دختر و ۱۰۰ دانشجوی پسر ) از ۱۶ واحد استان از صبح پنجشنبه ۴ خرداد در یک فضای اردوگاهی بسیار زیبا به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر با امکانات و اماکن فوق العاده در حال برگزاری بود و تا ظهر جمعه جمعه بطول انجامید.

عباسی خاطرنشان کرد: جا دارد از میزبانی خوب دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر، ریاست، معاونان، مدیران و همه دست اندرکاران اجرایی این دوره تقدیر و تشکر فراوان داشته باشم.

دکمه بازگشت به بالا