ورزشی

ارسال گزارش دربی ۱۰۳ برای تصمیم‌گیری کمیته انضباطی/ سنگ، ترقه، فحاشی!

آفتاب‌‌نیوز :

دربی ۱۰۳ پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس با اینکه نکته فنی خاصی نداشت؛ اما مطابق معمول خالی از حاشیه نبود. گزارش این مسابقه که با تساوی بدون گل به پایان رسید، صبح امروز (جمعه) توسط ناظران بازی به سازمان لیگ ارسال شده تا پس از آن برای رسیدگی در اختیار کمیته انضباطی قرار بگیرد.

پرتاب بطری و سنگ از سوی هواداران دو تیم به بازیکنان رقیب و همچنین برخورد سنگ پرتاب شده از سوی هواداران پرسپولیس به سمت کمک داور در گزارش ناظران وجود دارد. پرتاب ترقه و مواد منفجره بخش دیگری از گزارش اتفاقات دربی ۱۰۳ است که کمیته انضباطی درباره آن تصمیم خواهد گرفت.

نکته دیگر ذکر شده در گزارش، فحاشی تماشاگران به بازیکنان و مربیان تیم رقیب است که باید کمیته انضباطی به آن رسیدگی کند. در این بخش هواداران پرسپولیس شعار‌های تندی علیه مهدی هاشمی‌نسب مربی استقلال سر دادند که ظاهراً در گزارش به آن اشاره شده است.

حرکت صالح حردانی مدافع استقلال در تهییج هواداران این تیم برای پرتاب اشیاء به سمت هواداران که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده، در گزارش ناظران بازی دیده نمی‌شود. این موضوع که با شکایت باشگاه پرسپولیس نیز همراه شده، جزو مواردی است که کمیته انضباطی با استناد به فیلم‌های منتشر شده و همچنین مستندات باشگاه پرسپولیس به آن رسیدگی خواهد کرد و ناظران بازی اشرافی روی این صحنه نداشتند.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا