اجتماعی

از نمایش گروه های ورزشی تا اهتزاز پرچم پر افتخار ایران اسلامی

در گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، قهرمانان، پیشکسوتان و خبرنگاران ورزشی تفاهم نامه جدیدی با ورزشکاران همسایه تهرانی و آرمان های ماندگار امام امت منعقد کردند. شهدای راه حق.

به گزارش مخبران، جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اعلام انزجار از رژیم تمامیت خواه وقت همراه بود اما امروز در سراسر ایران اسلامی برگزار می شود.

سازمان ورزش با حضور خود، اعلامیه «استقلال، استقلال و جمهوری اسلامی» را احیا کرد و غرفه ای برای میزبانی از مردمی که پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به عنوان پیمان ایرانیان و اعلام اقتدار ما به اهتزاز درآورند، برپا کرد. مردم.

در این راستا سازمان ورزش اقدام به برگزاری رویدادهای مختلفی از جمله مسابقات فرهنگی، نمایشگاه هنرهای رزمی، دوچرخه سواری، دوچرخ، اسکیت و رویدادهای هنری کرده است.

ایجاد مشارکت های عمومی با ارتقای سلامت

پرویز سروری – با حضور در غرفه شورای اسلامی شهر تهران – سازمان ورزش، با ابراز خرسندی از تلاش تهران برای ارائه خدمات به شهروندان گفت: یکی از راه های ایجاد مشارکت مردمی ارتقای سلامت و ارتقای نشاط در جامعه است. و ورزش شهروندی یکی از مهمترین و موثرترین ابزار برای رسیدن به این هدف است.

ورزش همگانی، عنصر همبستگی ملی

محمد آخوندی – رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران – گفت: امروز روز وحدت ملی است. این روزی است که مردم داوطلبانه در بحبوحه شرایط سخت کرونا راهپیمایی کردند و این ادای احترام دیگری به میهن اسلامی ماست.

وی حمایت شورای اسلامی شهر تهران از ورزش شهروندی و سازمان ورزش را متولی این موضوع اعلام کرد.

سرمایه اصلی این انقلاب مردم هستند

بهنام ابوالقاسم پور پیشکسوت فوتبال کشورمان حضور مردم را نشانه بصیرت بیشتر در دفاع از آرمان های نظام خواند و گفت: مردم سرمایه های اصلی کشور هستند و این نظام بر اساس اعتقاد آنها است. مراقبت از این ملک بزرگترین وظیفه ماست.

من به پرچم کشورم افتخار می کنم

محمد مومنی پیشکسوت فوتبال کشورمان با بیان اینکه به پرچم سه رنگ کشورم افتخار می کنم، افزود: همه ما مدیون خون شهدایی هستیم که برای این انقلاب جان خود را فدا کردند تا به ما حکمرانی و بصیرت بیاموزند.

ورزش همگانی در سایه پرچم ملی در حال رشد است

ممد مشهدیاری – پیشکسوت دو و میدانی – درباره رشد و اعتلای ورزش همگانی در سایه پرچم سه رنگ و سربلندی جمهوری اسلامی گفت:

وی ابراز امیدواری کرد: ورزش شهروندی در راستای حفظ سلامت عمومی مردم با اقدامات سازنده سازمان ورزش نهادینه شود و روحیه و نشاط خانواده ها را در آنان ایجاد کند.

حضور مردم دشمن را در هم می شکست

یکی از قهرمانان رزمی کشورمان، رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران، حسین اوجاگی، دشمن شکن و یکپارچگی را حضور مردم در اسفند 22 بهمن دانست و گفت: داوطلبانه در رژه شرکت کرد و برای این امر مایه مباهات شد. نظام مقدس

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، ورزش همگانی مسیری روشن در خدمت انسجام ملی است و تاکید کرد: امروز در عرصه ورزش همگانی خواهان سلامتی و بهروزی این عزیزان هستیم. مردم.” بیایید سهم خود را در این نظام و این انقلاب انجام دهیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا