ورزشی

اشتباه بزرگی که ژاوی به آن اعتراف کرد

سرمربی آبی اناری‌ها اعتراف کرد که اشتباه تاکتیکی او باعث شد تا امتیازات زیادی از دست دهند.

به گزارش مخبران، بارسلونا یک فصل ناامید کننده را با ژاوی تجربه کرد.

آبی اناری‌ها در رقابت‌های لالیگا رقابت را به رئال واگذار کردند و در شرایط کنونی رده سوم جدول رده بندی قرار دارند این درحالی است که از لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی هم کنار رفتند تا یک فصل بدون جام را تجربه کنند.

به نوشته اسپورت، ژاوی به یک اشتباه تاکتیکی بزرگ خود اشاره کرد.

سرمربی آبی اناری ها گفت: به نظرم در بازی‌هایی که بدون هافبک دفاعی به میدان رفتیم ضربه خوردیم. هرگاه رومیو و یا کریستنسن را به عنوان هافبک دفاعی به میدان فرستادیم بهتر بازی کردیم. نبود یک هافبک دفاعی باعث شد تا به راحتی کنترل میانه میدان را از دست بدهیم. این اشتباه من و دیگر همکارانم در کادر فنی بارسلونا بود. به نظرم چنین اشتباهی روی نتایج تیم تاثیر گذاشت و همواره خودم را به خاطر چنین اشتباهی سرزنش می‌کنم.

او ادامه داد: چهار دیدار دیگر باقی مانده است و باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا در رده دوم جدول رده بندی قرار گیریم. نایب قهرمانی برای ما حیاتی است و باید جایگاه دوم را به دوباره پس بگیریم.

بارسلونا با دو امتیاز کمتر نسبت به ژیرونا و البته یک بازی کمتر در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا