ورزشی

اظهار نظر مسی درباره حضورش در جام جهانی بعدی

آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش بی‌ساکر، لیونل مسی در گفتگویی که در یوتیوب پخش شد به میگل گارادوس، خبرنگار آرژانتینی، گفت: نمی‌دانم به جام جهانی بعدی که سال ۲۰۲۶ برگزار می‌شود، خواهم رسید یا نه. من هنوز به آن فکر نمی‌کنم، چون خیلی دور است.

مسی گفت در حال حاضر تمرکزش روی مسابقات کوپاآمه‌ریکا ۲۰۲۴ به میزبانی آمریکاست. او گفت: بعد از کوپا خواهیم دید چه خواهد شد. همه چیز بستگی به احساسم دارد. هنوز سه سال تا جام جهانی بعدی باقی مانده است.

مسی دسامبر گذشته در فینال جام جهانی قطر، آرژانتین را به پیروزی مقابل فرانسه رساند.

برنده هفت توپ طلا پیش از اینکه به فلوریدا برود تا برای اینترمیامی در لیگ برتر فوتبال آمریکا بازی کند، بار‌ها اعلام کرده بود که در پی‌اس‌جی ناراضی است. مسی درباره سال‌های حضورش در پاریس گفت: روی هم رفته شرایط آن چیزی نبود که انتظار داشتم، اما همیشه گفته‌ام که هر چیز به دلایلی اتفاق می‌افتد.

لیونل مسی در دیدار اخیر اینترمیامی برابر تورنتو مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد. او در این بازی در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت، اما در دقیقه ۳۷ مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد. البته شاگردان خراردو مارتینو با آنکه دو بازیکن کلیدی و سرشناس خود را از دست دادند توانستند چهار گل به ثمر برسانند و پیروز این بازی حساس شوند.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا