افزایش مصرف گاز بخش خانگی و تجاری معادل ۲ فاز پارس جنوبی

وزیر نفت از افزایش 2 سطحی مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی و تجاری در پارس جنوبی نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.

به گزارش مخبران، جواد اوجی امروز در بازدید از مرکز دیسپاچینگ شرکت ملی گاز ایران اظهار کرد: امروز برای بررسی توزیع، تامین و مصرف گاز به مرکز دیسپاچینگ شرکت ملی گاز آمدم و با پالایشگاه ها تماس مستقیم داشتم. و سکوهای پارس جنوبی.

وی ادامه داد: اکنون روزانه حدود 705 میلیون مترمکعب (حدود 70 درصد گاز کشور) از این میدان برداشت می کنیم و با تدبیر اندیشیده شده آمادگی 100 درصدی برای گازرسانی و تعمیرات اساسی در خطوط لوله داریم. سکوهای استخراج گاز، پالایشگاه ها و مراکز کاهش فشار.

وزیر نفت با بیان اینکه مصرف گاز در بخش های خانگی و تجاری روزانه 60 میلیون مترمکعب معادل 2 سطح پارس جنوبی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، تصریح کرد: از همه مردم می خواهیم برای بهینه سازی مصرف و مصرف تلاش کنند. . اقدامات بهتر برای تشویق مشترکان با هر یک درصد کاهش مصرف، 3 درصد تخفیف بر قیمت بنزین اضافه می شود و در صورت صرفه جویی 30 درصدی مشترکان نسبت به مصرف سال گذشته، گاز رایگان در نظر گرفته می شود.

اوجی به مردم توصیه کرد که لباس گرم بپوشند و دمای مناسب را بین 18 تا 21 درجه حفظ کنند.

بر اساس اطلاعیه وزارت نفت، وی در این بازدید تلفنی با احمد باهوش مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت‌وگو کرد و بر آمادگی حداکثری برای تامین گاز پایدار تاکید کرد.

قدردانی از رئیس قوا/ مالیات از کارکنان صنعت نفت مشابه سایر کارکنان دولت بود

وزیر نفت با تشکر از سه تن از فرماندهان ارتش گفت: مالیات کارکنان صنعت نفت مانند سایر کارکنان دولت است و از این بابت از روسای ارتش و انشاالله تشکر می کنیم. بگذارید انگیزه مضاعف در کارکنان وجود داشته باشد.

ماده 10 اجرا می شود

اوجی در پایان اعلام کرد: در بحث ماده 10 6 قرائت به تصویب رسید و فقط قرائت هفتم باقی مانده است و انشالله موافقت افسران ارشد نظام را جلب خواهیم کرد که موجب رضایت می شود. همکاران

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا