عمومی

افزایش ورود مهمانان نوروزی به لرستان/ رصد لحظه‌ای نقاط پُر تصادف – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، فرهاد جیویر وی روز جمعه به همراه جمعی از معاونین و ستاد هماهنگی امور عمرانی استانداری در محل امن ترین همسفران استان حضور یافت: مبنای ساماندهی و پذیرایی از مهمانان نوروزی بر عهده راهکار و دستگاه های خدمات رسان بود. رسن و اعضای ستاد خدمات مسافرتی.

وی در خصوص عملکرد راهداری لرستان در اجرای پویش همسفر ایمن گفت: هدف از این بازدید توانمندسازی و ادغام مجتمع بزرگراهی در پروژه ناروج و اجرای پویش همسفر ایمن است چرا که این گونه برنامه ها بدون شک کلید ایجاد یک فرهنگ ایمنی است.”

استاندار لرستان با اشاره به مهمان نوازی بی نظیر مردم لر کشور خاطرنشان کرد: سفر به جنوب کشور در ایام نوروز افزایش یافته و لرستان در مسیر شمال به جنوب قرار دارد که شاهد آن هستیم. افزایش ورود مهمانان نوروزی به استان

وی ادامه داد: بنابراین امسال با برنامه ریزی های انجام شده در قالب ستاد خدمات سفر، گروه های وظیفه و کمپ هایی برای کاهش تصادفات و کاهش ایمنی سفر ایجاد شده است.

لذا در این بازدید سحر بابایی راد مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان به ارائه 9 روز اول پویش همراهان ایمن سفر و اهداف این پویش پرداخت.

دکمه بازگشت به بالا