امامزاده هاشم – سراوان پرترددترین محور گیلان

امامزاده | سراوان

مخبران/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از تردد ۷۷۶ هزار و ۴۳۷ خودرو در محورهای گیلان خبر داد و گفت: از ابتدای طرح نوروزی بیشترین میزان تردد در محورهای ارتباطی داخل استان مربوط به محور امامزاده هاشم – سراوان است.

غلامعلی نیک فهم در گفت وگو با مخبران، با اشاره به آخرین آمار دریافتی از دستگاه های تردد شمار منصوبه در راه های مواصلاتی استان گیلان، اظهار کرد: از ۲۴ لغایت ۲۹ اسفند ماه، همزمان با آغاز طرح نوروزی، شاهد تردد ۷۷۶ هزار و ۴۳۷ وسیله نقلیه در محورهای استان گیلان بودیم.

وی از ورود ۴۶۳ هزار و ۱۲۴ وسیله نقلیه به استان و خروج ۳۱۳ هزار و ۳۱۳ وسیله نقلیه از استان خبر داد و تصریح کرد: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۱۱ درصدی در ورود به استان و ۱۵ درصدی در خروج از استان هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه از ابتدای طرح نوروزی بیشترین میزان ورودی از طریق آزادراه قزوین – رشت با ۲۴۲ هزار و ۵۹۷ وسیله نقلیه و پس از آن محور رامسر – چابکسر با ۱۲۲ هزار و ۴۹۴ وسیله نقلیه صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: همچنین بیشترین میزان خروجی از طریق محور چابکسر – رامسر با میزان تردد ۱۱۷ هزار و ۱۱ وسیله نقلیه بوده است.

نیک فهم، متوسط تردد در محورهای مواصلاتی استان را ۶۸۷ وسیله نقلیه در ساعت دانست و گفت: اوج تردد در محورهای استان مربوط به روز گذشته، ۲۸ اسفند ماه با متوسط تردد ۸۵۹ وسیله نقلیه در ساعت است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای طرح نوروزی بیشترین میزان تردد در محورهای ارتباطی داخل استان مربوط به محور امامزاده هاشم – سراوان با متوسط تردد روزانه ۴۹ هزار و ۴۶۴ وسیله نقلیه است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا