عمومی

امکانات شهری شوش برای مسافران نوروزی بسیج شوند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد میاحی وی در نشست آمادگی نوروزی عصر امروز چهارشنبه با اشاره به تشکیل ستاد استقبال از مسافران و میهمانان نوروزی در شوش گفت: رسننوروز در شوش استقبال مسافران را فراهم کرده است.

وی با اشاره به افزایش تعداد مسافران و گردشگران به شهر بین المللی سوزا خاطرنشان کرد: به همین منظور شهرداری شوش ستادی را ایجاد کرده است که پذیرای مسافران و گردشگران ناروج و بخش های مختلف خدماتی، عمرانی و فرهنگی است.

رئیس شورای شهری شوش گفت: راه اندازی محصولات فرهنگی، سوغات و صنایع دستی شوش، ایجاد مرکز پذیرایی و راهنمای مسافران نوروزی، ارائه خدمات نظافتی و نظافتی در سه محله متوالی، بهسازی و تجهیز سرویس های بهداشتی در مناطق پرجمعیت. یکی از این برنامه های ستادی، راه اندازی اکیپ حفاظت حریق برای مسافران، ایام تعطیلات در سطح شهر است.

وی با تاکید بر ایجاد و ایجاد محیط شهری برای ناروج گفت: فعالیت های عمرانی و خاکبرداری نیز از اسفند ماه سال جاری تا 20 فروردین سال آینده ممنوع است.

رئیس شورای شهرداری شوش گفت: بهسازی معابر، روشنایی معابر و پارک ها، رنگ آمیزی جداول، تجهیز پارک ها، تزئین و فضاسازی در سطح شهر در دستور کار شهرداری است.

میاحی استرس: واحدهای اجرایی و افسران خدمات رسن همچنین شهرداری با هماهنگی ستاد ناروج زیرساخت های لازم را برای ورود و پذیرایی گردشگران و مسافران ناروج فراهم کرده است.

رئیس شورای شهر شوش گفت: باید امکانات در شوش برای جلب رضایت گردشگران و مسافران ناروج فراهم شود.

دکمه بازگشت به بالا