عمومی

انبارلویی: دولت را کمک کنیم

این فعال سیاسی اصولگرا نوشت: مردم می گویند این «صیاد» باید به حل مشکلات زندگی او کمک کند.

به گزارش مخبران، در یادداشتی در روزنامه محمدکاظم انبارلویی آمده است رسالت وی نوشت: گفتمان مبتنی بر عدالت و رفاه در کشور در حال ایجاد است. پیام محوری این گفتمان این است که «این دولت باید به اصلاحات و عدالت اقتصادی کمک کند».

دشمن اسلام و نظام این است: همزمان با اصلاحات اقتصادی در دولت اصلی باید «معترضین» و «مخالفان» را به مخالفان «نظامی» تبدیل کنیم! اما با روشنگری های روسای جمهور و همکاران دولتی و نخبگان جامعه، همه پیش بینی های دشمن به حقیقت پیوست. از همان ساعات اولیه پرداخت معیشت به 75 میلیون ایرانی، رضایت نسبی از مقاومت آنها برای افزایش قیمت برخی کالاهای اساسی وجود داشت.

گزارش ها در سراسر کشور حاکی از آن است که تجمعات و اعتراضات حتی به یک درصد هم نرسیده است.

کل اصلاحات اقتصادی دولت برای بهبود چهار کالای اساسی و یارانه دادن به «مقصد» به «مقصد» صرفاً ساختن در و تابلو و دوری از تصمیم دولت – تهمت، تهمت، تحریف، اضطراب و فریب است. .

دشمن فکر می کرد که می تواند به تعداد زیادی از مردم به اردوگاه خیابانی اعتماد کند، اما جمعیت کافی برای آماده شدن برای “شورش داغ” وجود نداشت. فراخوان های «موذیانه» و «سلطنتی» و شرکای آن ها در داخل «خیانت» جواب داده نمی شد و هر چه بیشتر فریاد می زدند، کمتر موفق می شدند.

سرعت حکومت در این زمینه به ویژه در حوزه روشنگری، شگفتی دشمنان را برانگیخته و آرامش نسبی را در بازار ایجاد کرده است.

رسانه‌های متخاصم با مخالفت با تصمیم دولت، تصور عمومی را تیره و تار کردند. دشمن نتوانسته است ویروس «معنای پریشانی» را زیر پوست افکار عمومی تزریق کند. اصلاحات اقتصادی اکنون با عزم ملی و تقسیم کار مشخص در حال اجراست.

برخی از کسانی که متاسفانه جعبه صوتی خود را به دشمن اجاره دادند. از سه کشور 78، 88 و 98 که در خیانت دست داشتند، هر چه بیشتر تلاش کردند، کمتر به نتیجه رسیدند. در داخل و خارج به تماس های او پاسخ نمی داد. مردم مرز بین منافع ملی و منافع خود و دسیسه های بیگانگان را تشخیص دادند و نگذاشتند دشمن محاسبات آنها را قطع کند.

مردم متوجه شده اند که تمرکز دولت و مجلس بر سلامت «نفس» و «نان» مردم است. رئیسی نمی گذارد میز مردمی که از آرزوی کنار آمدن با دولت گذشته کوتاه آمده اند.

مردم در جنگ، بینی دشمن را به خاک مالیدند و نشان دادند که مشکلات کشور و راه حل برون رفت از آن را می شناسند و دولت اصلی راه برون رفت از این مشکلات را درک می کند.

یک مطالعه علمی نشان می‌دهد که ایرانی‌ها در معرض میانگین جهانی ۱۸۰ برابر اخبار کذب و شایعات و ناامیدی‌های ۲۶۰ شبکه تلویزیونی فارسی زبانی هستند که ارتش رسانه‌ای غرب علیه انقلاب اسلامی ما ایجاد کرده است. استقبال مردم از اصلاحات اقتصادی دولت نشان داد که مردم از سد دروغ و شایعه عبور کرده اند.

این بررسی نشان می دهد که شکاف بین دولت و ملت هر روز در حال کاهش است.

دولت باید تلاش خود را بر تثبیت بازار آزاد متمرکز کند. انتفاعی و رانت خوارانی را که می خواهند از «پنجره» وارد شوند، متوقف کنید زیرا «بیرون از در» هستند.

کشف انبارهای انبار در تهران و شهرستان ها طی چند روز گذشته و مسدود شدن 9221 حساب ارزی توسط خواهان تحریک بازار ارز؛ دستگیری دو تبعه فرانسوی که برای سازماندهی اغتشاشات و دسترسی به کانال های ارتباطی داخلی آماده می شدند، نشان داد که دستگاه های اطلاعاتی، انتظامی و نظارتی تحریک کننده هستند. آنها اجازه نمی دهند اصلاحات اقتصادی سیستم های تصمیم گیری را مختل کند.

مردم می گویند این «صیاد» باید به حل مشکلات معیشتی کمک کند. پس افرادی که پاسخگوی مشکلات دیروز بودند در کسوت طلبکاران امروز باقی نمی مانند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا