حوادث

انجام ۶۸۱ ماموریت توسط امدادگران هلال احمر در هفته اخیر

مسئول مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات سازمان هلال احمر از انتقال ۳۱۲ نفر از مصدومین حوادث جوی و جاده ای در یک هفته گذشته توسط ناوگان هلال احمر به مراکز درمانی خبر داد.

به گزارش مخبران، حسین درخشان مسئول مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات در رابطه با فعالیت های امدادی هلال احمر در یک هفته گذشته، گفت: از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۵ آذر ماه سال جاری ۶۸۱ ماموریت توسط نیروهای هلال احمر انجام و به ۱۸۱۱ نفر امدادرسانی شد.

وی افزود: در این ماموریت‌ها ٣٦٦ نفر نجات پیدا کردند که ۳۱۲ نفر از این نجات یافتگان برای درمان تخصصی به مراکز بیمارستانی منتقل شدند. همچنین ۲۷۰ نفر از مصدومین این حوادث به صورت سرپایی درمان شدند.

مسئول مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات سازمان هلال احمر خاطرنشان کرد: در این بازه زمانی ۶۷ ماموریت نجات تخصصی برای نجات گرفتارشدگان در حوادث جاده ای انجام که در این عملیات ها نیز ۱۲۴ نفر از مصدومین در سوانح ترافیکی رهاسازی شدند.

درخشان تاکید کرد: از شهروندان تقاضا داریم تا در روزهای برفی و بارانی از صعود به ارتفاعات پرهیز و از ترددهای غیرضروری در جاده‌های برون شهری‌ خودداری کنند.

انتهای پیام

تیم خبری حوادث

نویسنده حوادث با توانایی شناسایی ترندها و انتقال اخبار به زبان ساده هستم. تلاش می‌کنم تا خوانندگان را به روز با ترندهای روز دنیای اخبار نگه دارم.
دکمه بازگشت به بالا