استان ها

انهدام باند قاچاق سلاح در کرمانشاه/۳۰ قبضه سلاح گرم کشف شد 

به گزارش خبرگزاری مخبران حمیدرضا کریمی اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، یک باند قاچاق سلاح در یکی از محلات شهر کرمانشاه شناسایی و تحت رصد قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا، با صدور دستور قضایی و ورود نیروهای پلیس، اعضای این باند که ٢ نفر بودند، دستگیر شدند.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: در بازرسی‌های انجام شده از مخفیگاه این متهمان مقادیر قابل توجهی سلاح گرم شامل حدود ۳۰ قبضه سلاح کمری و کلاشینکف، ۲۰۰ عدد فشنگ و ۵۰ قبضه خشاب کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای اعضای این باند، عنوان کرد: دستگاه قضایی به تمام افرادی که با قاچاق سلاح گرم امنیت جامعه را خدشه‌دار می کنند، هشدار می‌دهیم که در هر نقطه و زمانی که باشد دستگیر شده و به اشد مجازات خواهند رسید.

کریمی در بخش پایانی سخنان خود از دشمنان نظام و انقلاب به عنوان یکی از پشت پرده‌های قاچاق سلاح به کشورمان نام برد و افزود: دشمنان تلاش دارند تا با ورود حجم قابل توجهی سلاح به کشور امنیت مردم را به خطر بیندازند.

وی متذکر شد: سربازان گمنام امام زمان (عج) و ضابطین دستگاه قضایی با چشمانی بیدار به دنبال خنثی کردن توطئه‌های دشمنان هستند و دستگاه قضایی هم با افرادی که در این مسیر قدم بردارند و سلاح گرم را به داخل کشور قاچاق کنند، بدون مماشات اشد مجازات اعمال خواهد شد.

46

دکمه بازگشت به بالا