عمومی

اهتمام دولت به رضایت مندی رهبر انقلاب و مردم

به گزارش مخبران،
آقای رئیسی عصر امروز (یکشنبه) در جلسه هیئت دولت با اشاره به نارضایتی رهبر معظم انقلاب از آمار و ارقام اقتصادی دهه 90 گفت: دولت موظف می داند امروز به دغدغه ها و توصیه های مقام معظم رهبری رسیدگی کند. . و فعالان اقتصادی را با اقدام جهادی دنبال کنند و این نارضایتی را به رضایت مردم خود و عزیز تبدیل کنند.

سیدابراهیم رئیسی با اشاره به تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب بر رونق تولید، گفت: تولید کشور را از مشکلات مصون می دارد، بنابراین باید جهت گیری و برنامه ریزی برای برنامه اصلی همه باشد، دستگاه های اجرایی تلاش کنند تولید را افزایش دهند. و از تولیدکنندگان حمایت کنیم.”
رئیس‌جمهور تهیه نقشه راه صنعتی کشور را اقدامی ضروری خواند و «به دنبال مدیریت، نظارت و هدایت فعالان مالی و بخش خصوصی با پرهیز از مالکیت دولت است».
رئیسی وجود قوانین را برای فعالان اقتصادی مهم دانست و گفت: ناهماهنگی در قوانین و تصمیمات موردی، مردم، تولیدکنندگان و صادرکنندگان را سردرگم می کند و با اقدام جهادی به این بی ثباتی پایان می دهد تا فعالیت اقتصادی و بازاری برای مردم و فعالان رقم بخورد. منطقه قابل پیش بینی است.
آقای رئیسی بیانات مقام معظم رهبری را دغدغه مردم و فعالان اقتصادی دانست و از نمایندگان اول خواست با تشکیل کارگروهی متشکل از اعضای دولت، موارد مطرح شده در اجلاس مقدس خود با فعالان اقتصادی را رعایت و اجرا کنند. ، نخبگان اقتصادی و تولیدکنندگان.
رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: واقعه 22 بهمن 1357 ظهور قدرت الهی بود، لذا آن را یوم الله می نامند. در آن روز رژیم تا دندان غلت خورد، مسلح شد و از سوی قدرت های بزرگ جهانی حمایت شد و ملتی به نام خدا و اجرای احکام الهی به قدرت رسید. این روز را نباید فراموش کرد زیرا روز پیروزی سیل حق و نابودی سیل باطل بود.
رئیسی گفت: یادآوری ایام دهه فذر از الزاماتی است که همگان باید به آن توجه کنند. گرامیداشت ایام دهه فجر سال 1357 نه تنها برای بیان واقعه تاریخی، بلکه فلسفه و علل وقوع آن باید متناسب با ویژگی های دهه فجر 1400 تحلیل و تفسیر شود.

دکمه بازگشت به بالا