عمومی

اهمیت تمامیت ارضی و امنیت ملی

امنیت حرف اول را می زند و بدون شک باید به پلیس هر کشوری احترام و احترام گذاشت، اما آیا می توانید قسم بخورید که همه نیروهای پلیس بی گناه هستند و برخی از آنها تخلفی مرتکب نشده اند؟ آیا همه آنها طبق قانون و اخلاق عمل می کنند؟ خوب، اگر مشکلی پیش آمد، سریعاً برای حفظ حرمت دیگران اقدام کنید یا اگر مشکلی پیش آمد، از قبل به پلیس اطلاع دهید، پیشاپیش عذرخواهی می کنیم. چنین اقدامی نه تنها شأن نیروی انتظامی را پایین می آورد، بلکه احترام آنها را در نزد همگان افزایش می دهد.

نه اینکه بگوییم بسیاری از سازمان ها مسئولیت حفظ عفاف و حجاب را دارند، چرا وزارت کشور و نیروی انتظامی بدون در نظر گرفتن وظایف سایر سازمان ها یک طرفه عمل می کنند.

درگذشت خانم مهسا امینی دردناک است اما مرگ بسیاری از مردم به خصوص جوانان عزیز نیروی انتظامی یا سپاه و بسیج نه. خون ریخته شده به ناحق برای همه گران است، اما مهمتر از آن سوء استفاده از این اتفاقات است. خانم مهسا امینی متوجه نشد که تاثیری ندارد، این موضوع است که چه کسی نتیجه را می داند. اما آیا برخورد شدیدی که باعث آسیب روحی به او شده باشد، صورت نگرفته است و اگر هم شده، از نظر اخلاقی و راهنمایی اشکالی ندارد؟

بی احترامی به خانم مهسا امینی چیزی در مقابل این هرج و مرج نیست، اگر زودتر جلوی آن گرفته می شد، احتمالا موارد زیر رخ نمی داد و هیچ یا کمتر مدرکی علیه مخالفان و معترضان وجود نداشت.

ممکن است نسخه اصلی توسط بیل چو پر شده باشد، اما به پیل منتقل نشده است

ما دیر تصمیم می گیریم. شکی نیست که دشمنان خارجی منتظر فرصت هستند و از هیچ اقدامی دست بر نمی دارند، اما باید مراقب و مؤدب باشیم تا از هرگونه سوء استفاده جلوگیری کنیم و بیش از هر چیز بر قضاوت متن مردم خود پافشاری کنیم.

در این میان، بسیاری از افراد از موقعیت‌ها سوء استفاده می‌کنند و گاهی بدون اینکه بخواهند آتش بزنند یا تسویه حساب شخصی و گروهی کنند، دعوا می‌کنند، اما می‌دانند چه کسی از نتیجه آن سود می‌برد. همه رسانه های بیگانه نفرت خود را از جمهوری اسلامی نشان می دهند و دندان تیز می کنند تا کشور را به آشوب بکشانند.

چه کسی دشمنی های خانوادگی خود را وارد محله می کند و به دیگران اجازه دخالت می دهد و کدام کشور به جز کودتا، درگیری های داخلی خود را با کمک سایر قدرت ها حل کرده است؟ اگر خطایی وجود دارد، وجود دارد، باید آنها را در داخل و با کمک حل کنیم. آیا می توان در یک محیط امن صحبت کرد یا در یک محیط خصمانه پر از احساسات داغ؟

داستان آن دو زن را شنیده اید که بر سر فرزندی دعوا کردند و برای وساطت نزد علی (علیه السلام) رفتند و هیچ کدام ناکام ماندند. حضرت مجبور شد بگوید خوب بچه را دو قسمت می کنم تا هر کدام سهم خودش را بگیرد. یک مادر واقعی از ادعای من فراتر رفته و متوجه شده است که او دوست واقعی یک کودک است.

حالا اگر وطن را پاره کنند، چه کسی جز دشمنان ایران خوشحال می شود؟ اگر معترضان میهن پرست هستند نه آشوبگر و اگر به کشورشان عشق می ورزند، خوب می دانند که نباید کاری را انجام دهند که باعث خشنودی دشمن می شود و نخبگان می گویند: «اگر اعتراض کنیم، خودمان حل و فصل می کنیم و نمی گذاریم. دشمن به ما حمله می کند.» “کمک” آغاز فاجعه است.

دو چیز وجود دارد که بخشی از ذهن است: بستن دهان در حین صحبت کردن و صحبت کردن در حال سکوت

6565

دکمه بازگشت به بالا