ورزشی

این فیلم ایرانی بدون بازیگر زن به سینما می‌آید

آفتاب‌‌نیوز :

سید ابراهیم عامریان در توضیح علت ساخت فیلم سینمایی «نارگیل ۲» بیان کرد:، چون استقبال خوبی از نارگیل۱ (یک سریال در پلتفرم نمایش خانگی بود)، شد و مخاطبان آن را دوست داشتند، نارگیل ۲ را ساختیم که البته ارتباطی به سریال ندارد، چون قصه نارگیل۱ در زمانی حدود ۱۰۰ سال قبل می‌افتد، اما نارگیل سینمایی در زمان حال رخ می‌دهد.

وی با توضیح تفاوت این دو قصه بیان کرد: قصه نارگیل سریال برای صد سال پیش، اما اتفاق فیلم برای زمان حال حاضر است؛ سه عروسک در این قصه داریم که در اثر جادو و اتفاقاتی که برایشان می‌افتد به صدسال آینده منتقل می‌شوند و بر این اساس قصه ما به زمان حاضر رسیده و این سفر زمان برای این عروسک‌ها رخ داده است.

عامریان در پاسخ به این سوال که آیا عمده مخاطبان نارگیل۲ کودکان هستند، گفت: باید دید استقبال چگونه خواهد بود، ولی به نظر نمی‌رسد رقم مخاطبان کودک بیشتر باشد. اقبال نارگیل سریال بین کودکان و بزرگسالان مشترک بود یعنی هم بچه‌ها این قصه را دوست داشتند و هم بزرگسالان و خانواده‌های کودکان.

عامریان در پاسخ به این پرسش که چرا کمدی همواره اولویت او بوده است گفت: همه خنده و کمدی را دوست دارند و فقط من نیستم. من هرچه بتواند مردم را بخنداند را دوست دارم.

تهیه کننده فیلم سینمایی فسیل (کریم امینی ۱۳۹۹) تصریح کرد: فیلم جدی هم ساخته ام؛ کارگر ساده نیازمندیم (منوچهر هادی ۱۳۹۴) را ساختیم که یک کار کاملا جدی و اجتماعی بود و متاسفانه نفروخت و به خوبی دیده نشد، اما در آینده باز هم کار جدی خواهم ساخت.

وی در مورد تازه‌ترین کار خود در مقام تهیه کننده سینما گفت: کاری سینمایی به اسم جلبک (سید ابراهیم عامریان ۱۴۰۲) را ساخته ایم که احتمالا اسم آن عوض خواهد شد و این روز‌ها درحال کار‌های پس تولید آن هستیم که برای پاییز آماده اکران می‌شود؛ موضوع این فیلم یک کمدی-اکشن است و فضایی متفاوت دارد. بازیگر نقش اول آن بهرام افشاری است و بازیگر نقش زن ندارد. در حد یکی دو سکانس حضور خانم هست، اما اصلا چیزی به اسم بازیگر زن در این فیلم نداریم.

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا