فرهنگ و هنر

بازگشت ابوالفضل پورعرب با یک فوتبالیست بر پرده سینما

ابوالفضل پورعرب که سال هاست در سینما فعالیت می کند، پس از مدت ها با عنوانی جدید در سینماها ظاهر می شود.

به گزارش مخبران، فیلم جدید «چقدر گریه می کنی 2» از امروز چهارشنبه 29 اردیبهشت اکران می شود. البته قرار بود این فیلم «چمنزار» را نمایش دهد که یک روز به تعویق افتاد.

«چند گریه می کنی 2» به کارگردانی علی توکل نیا، اولین نسخه در سال 1384 به کارگردانی شهید احمدلو و تهیه کنندگی علی و حسن توکلنیا تولید شد.

در نسخه قبلی بازیگرانی بودند که تعدادی از آنها در سال های اخیر درگذشتند مانند منوچهر نوذری، نیکو خردمند، محمود بهرامی و کریم اکبری مبارکه اما ابوالفضل در هر دو قسمت پورعرب بازی کرد.

این ستاره سینما سال 1397 فیلم «به وقت خماری» محمدحسین لطیفی را اجرا کرد اما دو فیلم «مانچا» و «غیبت موجه» او هنوز اکران نشده اند و البته «کاناپه» به شدت بسته شده است. با عنوان ممنوع

پورعرب در سه دهه فعالیت خود در بیش از 40 فیلم به ایفای نقش پرداخته است که بسیاری از آنها از آثار شگفت انگیز و خاطره انگیز سینمای ایران مانند عروس، پرستاران، چهره، غریبه و دستان آلوده هستند.

بازگشت ابوالفضل پورعرب با یک فوتبالیست روی اکران

«چقدر گریه می‌کنی 2» نامی نیست و جوان‌ترین بازیگر زن فیلم است و پورباب، حامد آهنگی، حمید لولایی، عباس جمشیدی‌فر، عسل‌الله یختا، مهران رجبی و گیتی معینی را کنار گذاشته است.

یکی از بازیگران این کمدی سپیتیم آرفی بازیکن سابق پرسپولیس است که فوتبال ایران را از دهه 80 آغاز کرد.

بازگشت ابوالفضل پورعرب با یک فوتبالیست روی اکران

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا