اجتماعی

باید مانع شکستن حریم امنیت جامعه و تزلزل جایگاه پلیس شویم

در این پیام هیئتی از نمایندگان استان اصفهان شهادت شهید رنجبر را تسلیت گفتند و تاکید کردند که همه مسئولان دست در دست هم بدهند و از بی ثباتی پلیس و بی ثباتی نیروی انتظامی جلوگیری کنند.

به گزارش مخبران، متن پیام تسلیت نمایندگان استان اصفهان در پی درگذشت افسر نیروی انتظامی علی اکبر رنجبر به این شرح است:

“به نام خدا

مبارزه با اراذل و اوباش را به شهدای مظلوم سرهنگ دوم پاسدار علی اکبر رنجبر تبریک و تسلیت عرض می نماییم. این شهادت مصداق عینی ضرورت بازنگری قوانین و نحوه اجرای آن برای مبارزه با اراذل و اوباش نیروهای مختلف و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی است. سلاح سرد و گرم و اراذل و اوباش تهدید شده، کمبود آرامش و آسایش مردم عزیز را هدف قرار داده و قضاوت کنید. همه افسران باید دست به دست هم بدهند و از بی ثباتی پلیس جلوگیری کنند.

در پایان اینجانب یک بار دیگر ضایعه تلخ نیروی انتظامی و فرماندهی غیور کارکنان، خانواده و فرزندان دلبند این شهدای والامقام و مردم شریف استان فارس را تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن غفران الهی طلب مغفرت می نمایم. آن شهید عزیز و ما هاکا را مسئول موفقیت روزافزون نیروی پلیس برای صبر و پاداش برای بازماندگان می دانیم.

سرعت عمل پلیس در دستگیری این قاتل سفاک شهادت را ارج می نهیم و برخورد سریع و قاطع با این اقدام شرم آور را ضروری می دانیم. »

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا