فرهنگ و هنر

بررسی احداث حصار اطراف تئاتر شهر به درخواست اهالی هنر 

یکی از اعضای شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت اخیر درخواست هنرمندان مبنی بر حصار کشی اطراف تئاتر شهر گفت: شهرداری و شرکت آرایشی و بهداشتی منطقه 11 کار ساخت حصار را زیر نظر شهرداری برعهده دارد. شورا.

سید احمد علوی در گفت وگو با مخبران، وی با اشاره به درخواست هنرمندان برای حصار کشی اطراف تئاتر شهر گفت: هنرمندان به دلیل آسیب های اجتماعی ناشی از معتادان متجاهر و کارتن خواب ها خواستار حصار کشی اطراف تئاتر شهر شدند. و ورودی آن.”

به همین منظور اعضای کمیته میراث فرهنگی و گردشگری و اعضای کمیته هنری شورای شهر تهران، مسئولان سازمان زیباسازی، شهردار منطقه 11 از حضور مسئولان تئاتر شهر تهران خبر داد. بسیاری از هنرمندان در کنار یک آژانس زیباسازی باید مسئولیت بررسی حصارکشی در اطراف تئاتر شهر و بررسی همه جوانب موضوع را بر عهده داشته باشند.

رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه پیشنهاد ما طراحی حصار بدون آسیب به هویت بصری تئاتر است، خاطرنشان کرد: در کنار شناسایی بصری، مشکل کاربری روی پارک دانش آموز نیز ساخته شده است.

علوی با اشاره به جذابیت هنرمندان گفت: موضوع آسیب های اجتماعی مورد توجه آنان است و امیدواریم با احداث حصار بتوان از مشکلات اطراف تئاتر بکاهد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا