عمومی

برف و باران در جاده‌های ۹ استان

به گزارش مخبران،

بر اساس اعلام مرکز نگهداری راه های کشور، تردد در آزادراه های چلاس، حرج، فیروزکوه، تهران – شمال و آزادراه کوازوین – رشت برقرار است.
جاده های شمالی عاری از هرگونه تداخل جوی گزارش شده است.
وضعیت ترافیکی اخیر در سایر جاده ها حاکی از ترافیک سنگین در آزادراه کرج – کزوین حد فاصل “استاندارد” و “آنلاین ویلا” و محدوده “گلدشت” و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کزوی – کرج در حوالی پل فردیس است.
وضعیت جوی اخیر حاکی از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، یزد و کرمان است. بارش ها در جاده های استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان ادامه دارد.
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، بیشترین بارش برف امروز در فارس 40 سانتی متر، کهگیلویه و بویر احمد 13 سانتی متر، کرمان 10 سانتی متر و چهارمحال و بختیاری 10 سانتی متر است. استان های سیستان و بلوچستان، فارس، بوشهر، کرمان و هرمزگان به ترتیب با 30 میلی متر، 80 میلی متر، 100 میلی متر، 100 میلی متر و 120 میلی متر بیشترین بارندگی را دارند.
بر اساس این گزارش، در محورهای شمالی از جمله چلاس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران – شمال بارش برف و باران زیاد نیست و بارندگی بیش از هشت سانتی متر نیست.

دکمه بازگشت به بالا