اجتماعی

برنامه‌های سازمان فرهنگی شهرداری در سالگرد شهادت قاسم سلیمانی

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید مقاومت سپتاها و سردار حاج قاسم سلیمانی مجموعه برنامه های فرهنگی این سازمان را با عنوان «سردار دلها» تشریح کرد.

به گزارش مخبران، سیدعلیرضا فاطمیان پور برنامه های فرهنگی این سازمان در ایام مقاومت و دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را با عنوان «سردار دلها» عنوان کرد و گفت: قهرمان کشوری به صورت مجازی و شخصی برگزار می شود.

فاطمیان پور در تشریح این تولیدات موسیقایی گفت: در دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، ارکستر سمفونیک “سرباز” از ارکستر سمفونیک را در تاریخ 8 آذر 1400 در تالار وحدت اجرا می کند. ملودی این اثر را آرمان مهربان برای خوانندگان مرکز موسیقی صدا و سیما سروده است و شعر آن را شاعر انقلابی معاصر علی محمد مودب سروده است. همچنین دو قطعه موسیقی «مراکش» و «میداندرها» با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و موسسه فرهنگی هنری ادب تولید و در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی فرهنگی هنری، وی گفت: مراسم ویژه جایزه هنری «سردار دلها» سه شنبه ۱۴ دی ماه همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود. ، 1388 در فرهنگسرای عروسباران. در این برنامه هنرمندان و صاحبان آثار مهم و تاثیرگذار با موضوع حاج قاسم سلیمانی در این مراسم معرفی و با اهدای جوایزی تجلیل خواهند شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا