حوادث

برنامه امتحانات کشوری دانش‌آموزان پایه ششم تغییر کرد

مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: زمان برگزاری امتحانات کشوری پایه ششم تغییر کرد و دانش‌آموزان باید به جای ۸ خرداد در روز سه‌شنبه اول خرداد ۱۴۰۳ در امتحان هماهنگ کشوری درس ریاضی شرکت کنند.

برنامه امتحانات کشوری دانش‌آموزان پایه ششم تغییر کرد
آفتاب‌‌نیوز :

مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امتحانات هماهنگ کشوری در پایه ششم دبستان برای دروس علوم و ریاضی برگزار می‌شود؛ پیش از این زمان برگزاری امتحانات هماهنگ کشوری پایه ششم ۳۰ اردیبهشت و ۸ خرداد ۱۴۰۳ اعلام شده بود.

هم اکنون اعلام می‌شود که زمان برگزاری امتحان علوم پایه ششم روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت و امتحان ریاضی روز دوشنبه اول خرداد ۱۴۰۳ است.

امتحانات سایر دروس پایه ششم به صورت هماهنگ منطقه‌ای برگزار می‌شود.

در امتحانات کشوری، سؤالات در سطح کشوری طراحی شده و برای تمام دانش‌آموزان پایه ششم کشور مشابه است، اما تصحیح اوراق توسط معلمان خود دانش‌آموزان انجام می‌شود.

در امتحانات هماهنگ منطقه‌ای نیز سؤالات دروس توسط منطقه آموزش و پرورش مربوط طراحی می‌شود و برای دانش‌آموزان پایه ششم همان منطقه یکسان است، اما تصحیح اوراق باز هم توسط معلمان خود دانش‌آموزان انجام می‌شود.

برنامه امتحانات کشوری دانش‌آموزان پایه ششم تغییر کرد

تیم خبری حوادث

نویسنده حوادث با توانایی شناسایی ترندها و انتقال اخبار به زبان ساده هستم. تلاش می‌کنم تا خوانندگان را به روز با ترندهای روز دنیای اخبار نگه دارم.
دکمه بازگشت به بالا