عمومی

برنامه چهارساله در ۷ مرکز علمی کاربردی زنجان تدوین شده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، میرنریمان یوجبشی روز دوشنبه در نشست خبری با خبرنگاران از وجود ۷ مرکز علمی کاربردی در استان زنزن خبر داد و گفت: ۲ هزار و ۹۷۹ دانشجو در این مراکز مشغول به تحصیل هستند.

وی با بیان اینکه از این تعداد 607 نفر دانشجو و دو هزار و 390 نفر دانشجو بوده اند، گفت: تاکنون 28 هزار و 979 دانشجو از مراکز علمی کاربردی استان فارغ التحصیل شده اند.

720 فعالیت معلم در دانشگاه تلفیقی علم و صنعت از سوی سرپرست دانشگاه علم و صنعت ژنجان منتشر شد و گفت: در راستای تربیت اساتید این دانشگاه، 192 معلم به مدت سه روز تحت آموزش قرار می گیرند.

یوزباشی خاطرنشان کرد: توسعه آموزش کوتاه مدت در دستور کار است و تلاش می کنیم حرفه ای را از منظر مستند تغییر دهیم و به دنبال شناسایی برندهای صنعتی در استان هستیم.

وی به برنامه دانشگاه برای برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت اشاره کرد و گفت: این برنامه چهار ساله در هفت مرکز از هفت مرکز دانشگاهی دانشگاه تدوین شده است.

سرپرست دانشگاه علم و صنعت زنزن تصریح کرد: خدمات تحصیلی در کنار سایر سامانه های آموزشی از 14 فروردین به صورت حضوری و آزمون ها از 28 خرداد تا 10 تیرماه به صورت حضوری خواهد بود.

یوزباشی گفت: استخدام معلم به صورت شهریه ای در دستور کار دانشگاه است و اساتید این دانشگاه باید قبل از شروع به کار از دوره ها استفاده کنند.

وی با اعلام تعداد رشته های نوظهور این دانشگاه 120 رشته گفت: در بهمن ماه سال گذشته تعداد کد رشته های کاردانی و کارشناسی ارشد 99 رشته و در شهریور ماه امسال 160 دانشجو جذب کرد. کدهای دوره

رئیس دانشگاه علم و صنعت جانجان افزود: تعداد کد رشته های این دانشگاه بیش از 61 درصد در حال رشد است.

یوزباشی گفت: در این مرکز تحقیقات جامع و کاملی بر روی بخش هایی که با پتانسیل های استان زنزن در حوزه صنعت و کشاورزی همخوانی دارد، انجام شده است.

دکمه بازگشت به بالا