اجتماعی

برگزاری دوره های رایگان ویژه اعضای سمن های تهران

با انعقاد تفاهم نامه همکاری بین ستاد سمنان تهران و مرکز آموزشی و پژوهشی صنعتی ایران، از این پس به ملوانان برای کسب مدرک لیسانس با برگزاری دوره های رایگان تخفیف داده می شود.

به گزارش مخبران، احمد علاوی، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در مراسم امضای تفاهم نامه بین ستاد شهر تهران و مرکز آموزش صنعتی و تحقیقات صنعتی گفت: سازمان های مردم نهاد از سوی ستاد سامان معرفی شده اند. برگزاری دوره های آموزشی ویژه دریانوردان

رئیس ستاد استان تهران به فرهنگ جامعه ایرانی اشاره کرد و گفت: در کشور ما فعالیت سازمان های مردم نهاد با استقبال فرهنگ حاکم بر امور دینی مواجه است. اما این گروه ها نیاز به تقویت و توانمندسازی دارند و مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع تاکید دارند و با انعقاد این یادداشت می توان خطبه ها را از دوره های آموزشی بلند مدت اعم از دوره همراه و کمکی به کارشناسی ارشد علمی کاربردی رساند. مرکز آموزشی و تحقیقات صنعتی ایران از تخفیف برخوردار خواهند شد.

وی ادامه داد: ضمن ارائه تخفیف، مشاوره و آموزش سایر دوره ها در مرکز، معرفی نامه ستاد سامان در کلاس آموزشی در دسترس قرار می گیرد.

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی ستاد سمنز تهران، در این تفاهم نامه برگزاری دوره های آموزشی ویژه سمنز نیز پیش بینی شده است که شامل 6 دوره آموزشی در 16 جلسه کلاسی است. این کلاس ها برای امروز 22 دی ماه تا پایان سال 1400 در نظر گرفته شده است و اعضای سمن ها می توانند با مراجعه به سایت ستاد مرکزی سمنان، سایت شبکه های اجتماعی و یا تلفنی رایگان ثبت نام و شرکت کنند. . یکی از مفاد این تفاهم نامه حمایت از تهیه مطالب دانشگاهی و انتشار مکاتبات لازم است.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا