ورزشی

تبلیغات دیدار با ایران برای‌ ما مهم است/ مشتاقانه منتظر بازی هستم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران سوم فروردین ماه در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی روسیه می‌رود. این خبر را مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران چندی پیش اعلام کرد.

امروز هم امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران در گفتگو با خبرگزاری ریانووستی روسیه این خبر را تایید و اعلام کرد که برگزاری این بازی در سفر وزیر ورزش روسیه به تهران و با توافق روسای فدراسیون دو کشور قطعی شد.

در همین ارتباط «ویاچسلاو کولوسکوف» رئیس پیشین فدراسیون فوتبال روسیه و رئیس افتخاری این فدراسیون در این روزها از برگزاری بازی دو تیم استقبال کرد.

تبلیغات دیدار با ایران برای‌ ما مهم است/ مشتاقانه منتظر بازی هستم

کولوسکوف گفت: مهمترین چیز این است که این بازی برگزار می‌شود. من مشتاقانه منتظر آن هستم، زیرا مدت‌ها پیش اعلام شده بود. تیم ملی ایران حریف بسیار شایسته و قدرتمندی است که بازیکنانی از باشگاه‌های مطرح اروپایی در آن حضور دارند. ما خوب به یاد داریم که سردار آزمون در روسیه بازی می‌کرد و یکی از درخشان‌ترین بازیکنان فوتبال ما بود.

وی افزود: بنابراین، این بازی برای تیم ملی روسیه هم از نظر ورزشی و هم از این نظر که عملکرد تیم ما را نشان خواهد داد، مهم است. این دیدار از نظر، مثلاً تبلیغات هم بسیار مهم خواهد بود از این نظر که فوتبال روسیه هنوز در سطح بین المللی مورد تقاضا است.

دکمه بازگشت به بالا