اجتماعی

تجلیل از دست اندرکاران کشف اموال صندوق امانات بانک ملی

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: دستاورد پلیس در شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی، سابقه ای تاریخی است که باید در تاریخ این سرقت پیچیده و حرفه ای ماندگار شود. سابقه پلیس این سرزمین و کشور مانند دیگر دستاوردهاست.

به گزارش مخبران، سردار «حسین اشتری» در مراسم تجلیل از دست اندرکاران کشف دارایی های صندوق امانات بانک ملی در تالار کوثر ستاد فرماندهی نیروی انتظامی اظهار کرد: بر امام خمینی (ره) و روح بلند و ملکوتی شهدای اسلام. انقلاب، دوران پاسداری مقدس، بر اولیای حرم درود و رحمت واسعه و آرزوی طول عمر همراه با سلامتی و امنیت را برای حریم نظم و امنیت و فرمانده محترم کل قوا، مقام معظم رهبری «مجلا آل» آرزومندیم. -علی».

وی با بیان اینکه با استقبال از خدمات همکاران و اصحاب رسانه عزیزم که همیشه یار و یاور نیروی انتظامی هستند، افزود: امروز توانمندی های جمهوری اسلامی ایران بسیار فراوان است و اقدامات بزرگ و خوبی انجام شده است. . پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گرفته شده است.

فرمانده کل نیروی انتظامی کشور با اشاره به بهترین و موثرترین اقدامات برای پیشرفت و ترقی کشور گفت: مسیر نظام اسلامی با توجه به محدودیت ها، تهدیدها، فتنه ها و فعالیت عوامل تاثیرگذار که همواره تلاش کنید تا تغییر کنید، اما مشیت خداوند متعال، امام و مقام معظم رهبری «مدجله اللَّهُ الْمَعَلَیْهِ» و هوشیاری و حمایت مردم از نظام و ولایت، توطئه های دشمنان را در پی داشته است. همیشه خنثی شده و امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت است.

اشتری با اشاره به لزوم بازنگری در تمامی اتفاقات از پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون گفت: لطف و عنایت خداوند همواره پشتیبان مردم عزیز ایران اسلامی بوده است. همه ما باید امروز به قوت ها و توانمندی های کشور افتخار کنیم و در یک کلام با پیروزی انقلاب اسلامی به گذشته افتخار کنیم و به آینده ایران اسلامی امیدوار باشیم.

این افسر ارشد انتظامی تاکید کرد: در هر صحنه ای که علیه نظام اسلامی، توطئه یا فتنه شکل می گرفت، جنگ بر ما تحمیل می شد و هر جا که مردم، مأموران، رهبری پشت سر و در میدان بودند موفق شدیم. رمز پیروزی و موفقیت، اطاعت محض و تسلیم در برابر مقام ولی فقیه «مداجله العالی» است.

اشتری در ادامه با اشاره به نقش نیروی انتظامی کشور از انقلاب اسلامی تا به امروز خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی کشور در هر زمان در خنثی کردن توطئه های دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب اسلامی درخشیده بوده و به ایفای نقش پرداخته است. این نقش موثر در دهه 60 آن را در تامین امنیت مقدسات، شهرها، مرزها و … در دوران دفاع می بینیم و همچنان این نقش را ایفا می کند.

وی افزود: نیروی انتظامی کشور در دهه 60 نقش ویژه ای در مقابله با منافقین، مارکسیست ها و گروهک بدخواهان این انقلاب و نظام اسلامی داشت و این اثرگذاری همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به نقش موثر و اقدامات برجسته پلیس در برقراری نظم و امنیت و امنیت گفت: به لطف و عنایت خداوند متعال، رهنمودها و تلاش های فرمانده معظم کل قوا مجاله ال علی.» در نیروی انتظامی مجاهد، نیروی انتظامی کشور جدیدترین است، طی سالیان گذشته پیشرفت کرده است، اقدامات بسیار خوبی برای تأمین نظم و امنیت انجام داده است.

اشتری با بیان اینکه دستاوردهای پلیس برای مردم مایه دلگرمی و امیدواری است، گفت: نظرسنجی ها و بررسی های بیرونی برخی سازمان های مسئول حکایت از افزایش اعتماد و سرمایه اجتماعی پلیس دارد.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به رشد فهرست دستاوردهای پلیس در سال های اخیر گفت: مردم همواره قدردان خدمتگزاران خود هستند و از کسانی که ایثارگرانه خدمت می کنند قدردانی می کنند.

اشتری خطاب به نیروهای انتظامی گفت: شما عزیزان همیشه در میدان، خیابان، در مراسم مختلف و در شرایط و موقعیت های مختلف در خدمت مردم و نقش آفرینی هستید و مردم این تلاش و فداکاری را می بینند. مال شما و آنها به آن احترام خواهند گذاشت.

این افسر ارشد نیروی انتظامی با اشاره به اینکه مردم به پلیس اعتماد و اعتقاد دارند، گفت: مردم قدرشناس ما همیشه در مقاطع مختلف به پلیس عشق و علاقه نشان می دهند و این برای ما مهم است. بالاترین اولویت نیروی انتظامی جلب رضایت خداوند، پیروی از منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» و خدمت به مردم است.

اشتری با بیان اینکه مردم ایران اسلامی بهترین مردم و شایسته بالاترین خدمت هستند، افزود: خداوند متعال را شاکریم که به مردم خدمت می کنیم. و سهم بسیاری از شهدا در عرصه تامین نظم و امنیت تضمین کننده حق است که از وظایف خود کوتاهی نکنیم.

تامین امنیت 14 هزار شهید

وی تقدیم قریب به 14 هزار شهید در برقراری نظم و امنیت را گواه این جمله دانست که جان خود را برای امنیت می دهیم و گفت: امروز پلیس جمهوری اسلامی ایران از جان و مال محافظت می کند. ، احترام مردم و امنیت و آرامش جامعه با تمام وجود در میدان هستند و امنیت خط قرمز پلیس است و اجازه تضییع حقوق مردم را نمی دهیم.

اشتری تاکید کرد: خط مشی کلی و راهبرد اصلی پلیس برگرفته از عملکرد استادانه مقام معظم رهبری «مداجله العالی» است.

پلیس امروز در بخشی از سخنان خود از تجهیزات مدرن، هوشمند و کارآمد برخوردار است و ادامه داد: همکاران من با انگیزه، ایمان و عشق به مردم در برقراری نظم و امنیت نقش دارند و دارند. هیچ کمبودی در توسعه ایمنی عمومی وجود ندارد.» ما نداریم

اشتری تاکید کرد: امروز بزرگترین سرمایه پلیس عنایت و اعتمادی است که مقام معظم رهبری «مجظله العالی» به سربازان و فرزندانشان در نیروی انتظامی دارند و این لطف و عنایت را ابراز و اعلام کرده اند. سربازان در زمان های مختلف

وی با اشاره به شناسایی و دستگیری سارق صندوق امانات یکی از شعب بانک ملی توسط پلیس در کمتر از 48 ساعت گفت: اقدامی واضح، شایسته، قابل تقدیر و موثر از سوی پلیس برای کشف سرقت ملی بوده است. . صندوق امانات یک بانک برای مدت کوتاهی.

عملیات سامان الحجج(ع) و دستگیری سارقان صندوق امانات

سردار اشتری با بررسی روند پیگیری پرونده و تشکیل کارگروه ویژه کشف سرقت گفت: در مرحله اول لطف و عنایت خداوند بر وضعیت ما سایه افکند و سپس به نفع امام رضا (ع) بود. در دهه کرامت و آقا امام. در آستانه ولادت حضرت رضا (ع) در عملیات ثامن الحجج (ع) این کشف بزرگ در کمتر از 48 ساعت به نتیجه رسید و سارقان حرفه ای این مجموعه مورد سرقت و دستگیری قرار گرفتند.

وی افزود: اگرچه این سرقت پیچیده و سارقان حرفه ای بودند اما عملکرد پلیس نشان داد که کارآگاهان زبده و مجرب ما چندین قدم جلوتر و حرفه ای تر بودند و این دستاورد پلیس مورد قدردانی همه مردم و مسئولان قرار گرفت. متوجه شدم فهمیدن پی بردن

اشتری تاکید کرد: وقتی نیروی انتظامی روی یک مشکل متمرکز شود، می تواند به موفقیت و دستاوردهای بزرگی دست یابد. این دستاورد بزرگ و کشف این سرقت حرفه ای و پیچیده در مدت کوتاهی مایه افتخار و احترام برای کل کشور است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به سخنان فرمانده معظم کل قوا در دیدار با حاضران در کنگره شهدای جامعه عشایری گفت: بیانات مقام معظم رهبری درباره رفتار پلیس و «تشویق پلیس» بالاترین تشویق و پاداش برای همه ماست و دلگرمی.

اشتری ادامه داد: تکریم حضرتعالی برای همه ما دستاورد بزرگی است و آن را جز لطف و لطف خداوند و برکت خون شهدایی که مظلومانه به شهادت رسیدند نمی دانیم و این نوع رهبری پلیس است. جشن گرفته شد و بهتر از این چیزی نداریم.”

وی با قدردانی از زحمات سردار «حسین رحیمی»؛ سردار «محمد کنبری» فرمانده انتظامی تهران بزرگ؛ فرمانده نیروی انتظامی به فرج و همه دست اندرکاران این کشف بزرگ و تاریخی خبر داد: دستاورد پلیس در شناسایی و دستگیری سارقان این سرقت پیچیده و حرفه ای سابقه ای تاریخی است که باید در تاریخ این سرزمین و قانون ماندگار شود. سابقه اجرای کشور مانند سایر دستاوردها.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، از لطف و عنایات خداوند اشتری هزاران مرتبه سپاسگزاریم و افزود: زمانی که دشمن با هجمه های گسترده برای تضعیف روحیه مردم و ایجاد ناکارآمدی در کشور اقدام کرد، کشف این سرقت پیچیده در عرض 48 ساعت ، درایت کارآگاهان بزرگ و مجرب پلیس تهران بزرگ، توانایی ها و قابلیت های بی نظیر فراز را نشان داد و از طرفی روحیه امید را در جامعه دمید و این اقدام هوشمندانه و سرعت عمل پلیس را بار دیگر دشمن را ناامید کرد و مردم را امیدوار کرد.

فرمانده انتظامی کشور افزود: از همکاران عزیزم که در پیگیری و جمع بندی این پرونده سرقت مشارکت و نقش داشتند و باید در انجام عملیات داخلی و قانونی خود بگویم قدردانی می کنم. پیچ های تند و سخت داشته باشید. ما گذشتیم اما پایانی برای ما نیست و برنامه ریزی، جدیت، درایت، هدفمندی و استفاده از فناوری های روز برای ایجاد نظم، امنیت و آرامش برای مردم.

در این مراسم از ماموران و کارکنان کشف دارایی های صندوق امانی بانک ملی تجلیل شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا