عمومی

تقاطع غیرهم‌سطح ورودی شهر بوشهر تا پایان سال جاری تکمیل شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مهدی مهرانگیز یکشنبه شب در نشست مشترک با سازمان برنامه و بودجه شورای شهر، شهرداری بوشهر و مالکان و پیمانکاران پروژه تقاطع دسترسی شهر بوشهر، شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت. ) هدف از این جلسه پیگیری آنچه ایشان مبنی بر حفظ حقوق عامه در استان اعلام کردند گفت: وظیفه اصلی دستگاه قضایی استان بوشهر احیاء و صیانت از حقوق عامه در استان است.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر افزود: اهمیت این موضوع مرهون فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار مقامات قضایی کشور در تیرماه 1401 است که حاکی از صیانت از حقوق عامه بود «قوه قضاییه باید در این زمینه اهتمام داشته باشد. حمایت از حقوق عمومی و جدی گرفتن این مسائل». پیگیری کند است.

وی افزود: در راستای حفظ حقوق عامه، هر پرونده و مشکلی در استان بوشهر و شهرستان های تابعه توسط مدعی العموم و فرماندار و دادستان های شهرستان مرکز استان و با پیروی از هرگونه فعل یا ترک فعل مفروض در قانون مطرح می شود. به طور جدی مشکلات را دنبال می کنند.

آنلاین هیجان انگیز وی گفت: در این جلسه موضوع دلایل تاخیر در اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح سردار شهید سلیمانی در دستور کار قرار گرفت و پس از استماع مسائل و مشکلات اجرای این پروژه مصوب شد که وجود داشته باشد. عدم تاخیر در اجرای این پروژه و در صورت عدم موفقیت، دادستانی بوشهر اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

در این جلسه مقرر شد شهرداری، مالک و پیمانکار این پروژه را تا اسفند ماه سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسانند.

دکمه بازگشت به بالا