تماس فوری لیورپول با جانشین یورگن کلوپ بعد از شب رویایی

آفتاب‌‌نیوز :

بعد از آنکه یورگن کلوپ در مصاحبه‌ای غیرمنتظره با سایت ‏باشگاه لیورپول اعلام کرد در پایان فصل از سمت سرمربی‌گری این تیم کناره‌گیری خواهد ‏کرد، شوک بزرگی به باشگاه انگلیسی و هوادارانش وارد شد.

بلافاصله گمانه‌زنی‌ها درباره جانشین یورگن کلوپ آغاز شد. بیشتر هواداران معتقد بودند ‏ژابی آلونسو، سرمربی فعلی لورکوزن، بهترین گزینه است چرا که او در این فصل با تیمش ‏فوق‌العاده ظاهر شده و جلوتر از بایرن مونیخ مدعی اصلی قهرمانی بوندس‌لیگا به ‏حساب می‌آید و از طرف دیگر ژابی سابقه لیورپولی بودن دارد و بین هواداران به شدت ‏محبوب است.

امروز فوت‌مرکاتو در گزارشی مدعی شد از منابع خود دریافته که لیورپول تصمیم قطعی ‏خود را گرفته و ژابی آلونسو را گزینه جانشینی کلوپ می‌داند. این رسانه اعلام کرد ‏لیورپولی‌ها اخیرا تماس‌های اولیه با ژابی را هم برقرار کرده‌اند.

تنها نگرانی لیورپول این است که باشگاه انگلیسی تنها باشگاهی نیست که ژابی را ‏می‌خواهد. رسانه‌های آلمانی در هفته گذشته گزارش‌هایی منتشر کردند که مدعی بود ‏بایرن مونیخ بعد از ناامید شدن از توخل در فصل جاری قصد دارد فصل آینده را با مربی ‏جدیدی استارت بزنند و ژابی آلونسو را مدنظر دارند. ‏

دکمه بازگشت به بالا