عمومی

توافق اولیه برای فعالیت مجدد پروژه هتل «صخره‌ای» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، احمدرضا دالوند عصر چهارشنبه در سخنانی در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی لرستان، همایش معرفی فرصت های اقتصادی لرستان را کاری بسیار بزرگ و ارزشمند خواند و گفت: این همایش دارای نقاط قوت و ظرفیت های فراوانی است. بخش کشاورزی و گردشگری لرستان

وی با تاکید بر اینکه در حوزه عمرانی لرستان با هدایت و راهنمایی مدیریت ارشد استان کارهای خوبی در حال انجام است، گفت: پیگیری هایی در خصوص پتانسیل های موجود در شهرستان خرم آباد انجام شده است.

معاون عمرانی استانداری لرستان با اشاره به ساخت مجتمع فرهنگی تجاری «ملال» خرم آباد با سرمایه گذاری اولیه دو هزار میلیارد تومان، افزود: در حال صدور مجوز برای این مجتمع هستیم و زمین آن نیز می شود. زود بگذار.

دالوند با اشاره به پروژه هتل «راک». آه توخرم آباد گفت: این پروژه 19 سال بلاتکلیف بود، اکنون خوشبختانه در خصوص این پروژه به مرحله مطلوبی می رسیم.

وی بیان کرد: پنج، شش ماه است که درگیر این پروژه هستیم، جلسات زیادی و اقدامات خوبی انجام شده، توافقات اولیه انجام شده و امیدواریم هر چه زودتر پروژه را دوباره آغاز کنیم.

خرم آباد معاون عمرانی استانداری لرستان در بخشی دیگر از سخنان خود به سقف و برج «دو» اشاره کرد. کولواقداماتی نیز انجام شده است، گفت: سرمایه گذاران از نزدیک از این مجموعه ها بازدید کرده اند وجود دارد و امیدواریم بتوانیم درخواست ها و مذاکراتی را در این زمینه آغاز کنیم.

دالوند تاکید کرد: اینها گام های مهمی در خرم آباد است و در صورت تحقق و شروع فعالیت ها، اتفاقات خوبی در مرکز استان رخ خواهد داد.

وی گفت: طرح جامع گردشگری راه اندازی شده در سال گذشته با پیگیری های متعدد و جلسات با مشاوران به دست آمده و با هماهنگی مجموعه میراث فرهنگی طرح آماده است. صبح تصویب و افقی در گردشگری استان داشته باشیم.

معاون عمرانی اداره کل عمران استان با اشاره به مقدمات صدور مجوز برای پروژه های گردشگری و… گفت: مشکل جدی سرمایه گذاران موضوع صدور مجوز و بروکراسی اداری در این زمینه است.

دالوند تاکید کرد: باید بستری را فراهم کنیم تا سرمایه گذاران به راحتی سرمایه گذاری کنند و در استان فعالیت کنند.

دکمه بازگشت به بالا