اجتماعی

توسعه اقتصادی بدون رشد صنعت حمل و نقل امکان پذیر نیست

مدیر حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: توسعه اقتصادی هیچ کشوری بدون رشد صنعت حمل و نقل آن امکان پذیر نیست. رشد اقتصادی کشورها ارتباط مستقیمی با صنعت حمل و نقل دارد.

به گزارش مخبران، مهدی اسماعیل بیگی مدیرعامل مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، سید مرتضی روحانی شهردار منطقه 16، مدیر واحد توسعه سیستم های حمل و نقل پاک یعقوب آزاد دل با حضور زیرمجموعه 16 روز ملی حمل و نقل در محل ترافیک شهرداری منطقه 16 برگزار شد. پارک آموزشی.

سید مرتضی روحانی شهردار منطقه 16 در این مراسم گفت: دو سال پیش که کرونا در تهران شیوع پیدا کرد، کارکنان شهرداری از راه دور کار می کردند و همه پروتکل ها را رعایت می کردند، اما فداکاری رانندگان تاکسی و اتوبوس باعث فداکاری رانندگان شد. 1983.”

مهدی گلشنی مدیر حمل و نقل عمومی و امور مناطق، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تبریک روز ملی حمل و نقل عمومی به تمامی دست اندرکاران این صنعت گفت: توسعه اقتصادی هیچ کشوری بدون رشد نیست، صنعت حمل و نقل آن است. رشد اقتصادی کشورها ارتباط مستقیمی با صنعت حمل و نقل دارد.

مدیر حمل و نقل عمومی و امور مناطق، تاکسی و اتوبوسرانی با بیان اینکه شهروندان تهرانی خدمات مستقیم دارند، گفت: وظیفه اصلی حوزه حمل و نقل عمومی بر دوش این رانندگان است و وظیفه مدیر ایجاد شرایط مناسب و مناسب است. تخت برای رانندگان

گلشنی با یادآوری رانندگانی که بر اثر بیماری قلبی جان خود را از دست داده اند، گفت: اجر خدمت این رانندگان به خلق خدا توشه بعدی آنهاست.

وی گفت: پلیس راهور نقش موثری در مدیریت ترافیک شهر دارد و بدون حضور آنها مدیریت ترافیک در سطح شهر امکان پذیر نیست.

سردار فتح الله حدری با اشاره به فرمان تاریخی امام خمینی (ره) مبنی بر کمک به رانندگان کامیون و اتوبوس گفت: نیروهای راهداری با حضور شبانه روزی در سال 83 تردد کامیون ها را تسهیل کردند و این لحظه را داشتند، من هستم. همچنین از طرف پلیس راهنمایی و رانندگی که پلیس دارند و خدمتگزاران صادقی در راه هستند.

وی ادامه داد: فداکاری های زیادی در صنعت حمل و نقل انجام شده است و همه این تلاش ها و فداکاری ها قابل وصف نیست. در تمام این سال ها شاهد تلاش مردم در صنعت حمل و نقل بوده ایم.

فرمانده حدری با بیان اینکه در سال 62 کامیون داران فرمان ایثارگری امام (ره) را اطاعت کردند، گفت: هرجا تصویر و فیلم ایثارگری در زمان جنگ باشد، اتوبوسرانان را می بینیم.

محمدعلی کریم پور معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 16 تهران در مراسم گرامیداشت روز ملی حمل و نقل گفت: هفته گذشته جلسه ای برای تدارک روز ملی حمل و نقل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرستان، کریم پور ادامه داد: در نهایت بسیاری از رانندگان تاکسی، اتوبوسرانی، سرویس خودرو و دوچرخه سواران تصمیم گرفته اند به همراه خانواده خود در این مراسم حضور یافته و از زحمات چندین ساله آنان تشکر کنند. بیا دیگه. در این مراسم 60 راننده تاکسی، اتوبوس، خودروهای خدماتی و … به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا