فرهنگ و هنر

توضیحاتی درباره پویش «همسفر من»

کمپین سراسری «رفیق من یا پیاده روی اربعین» به نمایندگی از شهدای مدافع حرم در آستانه راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) راه اندازی شد.

به گزارش مخبران، ستاد «همسفر من» از راه اندازی طرح پیاده روی اربعین به نیابت از شهدا خبر داد و توضیح داد: با شرکت در کمپین «همسفر من» با نیت پیاده روی یاد و خاطره شهدا، حرم. دفاع شد، زائران حسینی (ع) می توانند معنویت و شیرینی این سفر عاشقانه را دوچندان کنند.

معرفی فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان، تبیین نقش شهدا در گشایش راه کربلا و درک احترام شیعه امروز در منطقه و برکت زیارت عتبات و پیاده روی اربعین از محورها و اهداف اصلی است. . از این کمپین

علاقه مندان می توانند با ثبت نام و عضویت در سایت «همسفر با شهدا» به نشانی hamsafarbashohada.ir و انتخاب علاقه خود به شهدای نجات دهنده حرم بر اساس نام، سن، استان، شهر و سایر اطلاعات به این کمپین معنوی بپیوندند. شهیدی اربعین را پذیرایی می کند و در مسیر پیاده روی برای بزرگداشت شهدا از آن استفاده می کند.

همچنین زائران عزیز می توانند برای شرکت در این کمپین در مسیر پیاده روی با طرح ویژه شهید مدافع حرم عکس گرفته و به کانال همسفر شهدا در پیام رسان روبیکا ارسال کنند. به 8 نفر از شرکت کنندگان در کمپین “همسفر من” هدایای ارزنده ای از طریق پیام رسان روبیک اهدا می شود.

زائران و زائران اربعین اباعبدالله الحسین (ع) می توانند با انتشار تصاویری از شهدای پیاده روی اربعین در صفحات مجازی خود با هشتگ #همسفر_با_شهدا و #همسفر_من در این کمپین شرکت کنند.

طرح سراسری پیاده روی اربعین برای شهدا با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران، آستان قدس رضوی، خبرگزاری جمهوری اسلامی، خبرگزاری آنلاین مخبران، سازمان فضای مجازی بسیج، روبیکا برگزار می شود. شبکه 3 و شبکه 5 سیما در مراسم رژه اوربان.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا