فرهنگ و هنر

«تی‌تی» با ۴۰۰ میلیون اکرانش را شروع کرد

فیلم «تی تی» در اولین روز اکران خود حدود 400 میلیون تومان بلیت فروخت.

به گزارش مخبران، «تی تی» به کارگردانی آیدا پهننده دو سال پیش در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در ایران رونمایی شد. این فیلم در دو سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا اکران نشده بود اما اکران عمومی آن از روز گذشته در سینماهای سراسر کشور آغاز شده است.

این فیلم عاشقانه به نویسندگی پناهنده و همسرش ارسلان امیری، الناز شاکردوست، هوتن شکیبا و پارسا پیروزفر در نقش های اصلی ایفای نقش می کنند.

شب گذشته 24 تیرماه بازیگران این فیلم به همراه مخاطبان خود در اولین اکران در پردیس سینمایی کورش حضور یافتند.

آیدا پناهنده کارگردان، نویسنده و تهیه کننده فیلم به مخاطبانش گفت: بعد از تماشای فیلم احساس می کنم دختر و پسرهایی که همدیگر را دوست دارند بیشتر از قبل همدیگر را دوست خواهند داشت. همسران باید یکدیگر را بیشتر دوست داشته باشند و فرزندان و والدین همدیگر را بیشتر دوست داشته باشند، زیرا شانس عشق ورزیدن در زندگی ما کم است و این شانس کوچک را باید گرامی داشت. عشق حلقه مفقوده روزگار ماست.

وی از مخاطبان خواست با حمایت از فیلم های اکران راه سینمای ایران را روشن نگه دارند و تاکید کرد: سینما با وجود مشکلات معیشتی و زندگی بیش از پیش نیازمند مشارکت جدی و پرشور مردم است.

الناز شاکردوست با ابراز خوشحالی از تماشاگرانی که به دیدن «تی تی» آمده بودند از آن ها خواست به دیدن فیلم «ژالوا» ساخته ارسلان امیری بروند. همچنین هوتن شکیبا که اخیرا به جای ایفای نقش «ماگو» در برنامه ماهومنی مورد توجه گوینده قرار گرفته است، گفت: سه سال پیش گروه بزرگی در برف و باران و کولاک زحمت کشیدند تا این فیلم را بسازند. . خوشحالم که بالاخره فیلم در کنار مردمی است که بتوانیم آنها را روی پرده سینما ببینیم.

«تی تی» تاکنون 9300 بلیت به ارزش 400 میلیون تومان فروخته است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا