بین الملل

تیر و کمان کاپ آسیا| همتی در کامپوند زنان فینالیست شد

تیر و کمان کاپ آسیا| همتی در کامپوند زنان فینالیست شد

در ادامه مسابقات تیراندازی با کمان کاپ آسیا، فاطمه همتی در کامپوند بانوان به دیدار پایانی راه یافت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات مرحله اول تیراندازی با کمان کاپ آسیا در بغداد و در بخش انفرادی پیگیری شد و نمایندگان کشورمان به مصاف رقبای خود رفتند:

فاطمه همتی پس از آن استراحت در دور نخست نماینده عراق را ۱۴۴ بر ۱۲۸ شکست داد. وی در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۳ از سد بیتا عاشق‌زاده، دیگر نماینده ایران گذشت. سپس در نیمه نهایی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۴۲ مقابل نماینده هند به برتری رسید و فینالیست شد. وی در دیدار فینال روز یکشنبه به مصاف کمانداری از هند می‌رود.

بیتا عاشق زاده پس از استراحت در دور نخست در یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۳۲ نماینده عراق را شکست داد سپس در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۴۳ مغلوب فاطمه همتی دیگر نماینده ایران شد. 

هاله ایزدخواه پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مرحله حذفی ۱۴۴ بر ۱۴۱ نماینده عراق را شکست داد. وی در یک چهارم نهایی با نتیجه ۱۴۴ بر ۱۴۲ مغلوب نماینده هند شد.

در کامپوند زنان مریم صفریان در دور نخست مقابل کمانداری از افغانستان با نتیجه ۱۲۹ بر ۱۱۴ به برتری رسید. وی در یک هشتم نهایی با نتیجه ۱۴۵ بر ۱۳۶ مقابل نماینده هند شکست خورد.

نویسنده تحریریه علوم بین المللی

به عنوان نویسنده اخبار بین‌المللی، رویدادهای جهانی را به صورتی جذاب و تحلیلی برای شما به تصویر می‌کشم. با استفاده از تجربه و دانشم، شما را در جریان آخرین تحولات جهانی قرار می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا