تیم رحمتی 5 دقیقه کم آورد؛ شکست تلخ نساجی ۱۰ نفره در ازبکستان

تیم فوتبال نساجی ایران در سومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا (گروه D رقابت‌ها) از ساعت 19:30 امروز (دوشنبه) در کشور ازبکستان میهمان تیم فوتبال نوبهار این کشور بود که این دیدار با پیروزی 2 بر یک نماینده ازبکستان خاتمه یافت.

محمدرضا آزادی در دقیقه 44 از اشتباه دو مدافع نوبهار استفاده و تک گل نساجی را وارد دروازه میزبان کرد. ‌اوستان اورونوف در دقیقه 74 و مهرداد عبدی در دقیقه 6+90 (گل به خودی) هم گل‌های ازبک‌ها را به ثمر رساندند.

شاگردان مهدی رحمتی که از دقیقه 52 با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه دادند، پنج دقیقه تا کسب یک امتیاز ارزشمند فاصله داشتند و در وقت‌های تلف شده نتیجه را واگذار کردند تا کارشان برای صعود بسیار سخت شود.

سلمان احمد فلاحی قطری قضاوت این دیدار را برعهده داشت و عظیم احمداف و ایگور گولبان از نوبهار و محمدرضا آزادی از نساجی را با کارت زرد جریمه کرد.

صابر حردانی در دقیقه 52 این مسابقه با کارت قرمز داور قطری از زمین اخراج شد. این بازیکن ابتدا پس از خطای شدیدی که روی بازیکن نوبهار انجام داد، با کارت زرد جریمه شد، اما پس از بازبینی صحنه خطا با VAR، داور خطای شدید بازیکن نساجی را مستحق کارت قرمز دانست و حردانی را از زمین اخراج کرد.

نساجی در بازی با الهلال هم یک اخراجی داشت و امیرمحمد هوشمند بازیکن اخراجی این تیم مقابل الهلال بود.

با نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد و البته تا پیش از برگزاری دیدار الهلال – مومبای سیتی هند، نوبهار هفت امتیازی شد و در صدر جدول گروه D ایستاد.

نساجی نیز با سه امتیاز همچنان در رده سوم جدول این گروه باقی ماند.

257 251

دکمه بازگشت به بالا