عمومی

جزئیاتی تازه از «خانه وحشت» تهران

تحقیقات پزشکی قانونی جزئیات جدیدی از جنایات برادران سیاهپوست در خانه ترور را فاش کرد. متهم برای دستگیری دختران در خانه تصاویر سیاهی تهیه کرده بود. متهم قتل خود را سرهنگ مقتول معرفی کرد.

به گزارش مخبران، روزنامه جام جم در ادامه نوشت: سعید 33 ساله شامگاه دوشنبه به اتهام قتل یک زن و دستگیری هفت زن در منزل تروریستی در جنوب تهران بازداشت شد. ماموران در بازرسی از منزل وی کارت ملی زن جوانی را که گمان می رود یکی از بازداشت شدگان در خانه بود، پیدا کردند، اما هنوز مشخص نیست که متهم کشته شده یا اجازه فرار داده شده است.

تحقیقات مقامات ادامه دارد و دو ماه پیش جسد دو زن جوان در نزدیکی منزل متهم پیدا شد که احتمالاً سعید را کشته است. روز گذشته دو دختر نجات یافته مجددا توسط پلیس بازجویی شدند و این بار ابعاد جدیدی از اقدامات متهمان در منزل تروریست ها فاش شد.

یکی از قربانیان به نام زهرا گفت: زمانی که مادرم باردار شد، پدرم قصد سقط من را داشت و این باعث از کار افتادن من شد. پدرم مرا سربار می دانست. با نگاه سرد پدرم و اطرافیانم دیگر نتوانستم در آن خانه باشم و تصمیم گرفتم به ترکیه مهاجرت کنم. مقداری پول جمع کردم و از خانه خود در اسلامشهر فرار کردم و به تهران آمدم. می خواستم با کمک یک قاچاقچی به ترکیه بروم اما به دام سعید افتادم. او مرا به خانه و خواهرش برد. سعید به من تجاوز جنسی کرده است. او صحنه هایی از این تماس ها را با من گرفت.

دختر نجات یافته ادامه داد: در کنار این تصاویر بارها در مقابل دوربین اصرار به توهین به مسئولان، کشور و حرم نظام داشت. او تهدید کرد که اگر قصد فرار داشته باشم با انتشار تصاویر خصوصی آبروی خانواده ام را بر باد خواهد داد. او خود را سرهنگ معرفی کرد و تهدید کرد که به دلیل اشتراک فیلم با همکارانم و توهین به افسرانم، علیه من پرونده سیاسی تشکیل خواهد داد. از ترس باید در آن خانه بود. سعید این فیلم ها را از دختران دیگر و از دختر کشته شده گرفته است. شبی که زن جوان را کشت، جسد او را به حمام برد و چند روزی آنجا گذاشت و سپس به اتاق نشیمن برد و در حمام گذاشت. ساعت‌ها روی آن معلق می‌مانند تا بوی اجساد در فضا نگیرند. می ترسم در صورت آزادی کشته شوم. از ترس او برای همیشه به ترکیه می روم.

دختر دیگری که نجات یافته است می گوید: پدرم معتاد بود، من مجبور بودم بیرون از خانه هر کاری می کردم و یک لیوان از آن پول را برایش می خریدم. برای همین سه سال پیش از خانه مان در تهرانپارس فرار کردم و در دام سعید افتادم. او فیلم های سیاه و سیاسی من را هم ساخت. او همیشه وقتی قربانی جدید به خانه آورده می شد، جایگزین دختران دیگر می شد. ما را در اتاق، حمام یا دستشویی می گذاشتند تا کمتر همدیگر را ببینیم و راه گریزی نباشد.

به گفته این دو دختر، ماموران از سعید به عنوان متهم اصلی خانه ترور تحقیق کردند. او در مواجهه با دو دختر نجات یافته اعتراف کرد که از آنها عکس سیاه گرفته و آنها را در فلش قرار داده است اما در مورد بقیه تصاویر سکوت کرده است. او ادعا می کند که این تصاویر سیاه به این معنی است که دختران تمایل به داشتن این روابط دارند.

سعید درباره قصد خود برای بستن زنان گفت: من از زنان متنفرم و به همین دلیل آنها را مدتی در خانه خود نگه داشتم.

در جریان تحقیقات، مقامات دریافتند که متهم یک برادر دارد که با شوک به خانه می‌رود. او گفت: «برادرم و خواهرم زیاد اجازه ندادند به آنجا برسم. من از جنایاتی که او مرتکب شده بود آگاه نبودم. من فقط یک دختر را در خانه دیدم که برادر بزرگترم گفت او همسرش است. تنها پس از دستگیری برادرم بود که از جنایاتی که او مرتکب شده بود آگاه شدم.

محمد وهابی، افسر بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: در حال بررسی ادعای قتل دو زن که اجساد آنها در نزدیکی منزل تروریستی پیدا شد، هستیم. علاوه بر این، به دلیل اینکه هویت مقتول هنوز مشخص نبود، از وی معاینه عمومی گرفته شد و مقرر شد مسئولان به پرونده زنان جوان گمشده در کلانتری های سراسر کشور رسیدگی کنند. متهم و خواهرش نیز برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی معرفی شدند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا