استان ها

حسین علی شرکایی سکان فرمانداری اسدآباد را به دست گرفت

مخبران/ همدان در مراسمی که امروز در محل فرمانداری اسدآباد برگزار شد، «حسینعلی شرکایی» به عنوان سرپرست فرمانداری اسدآباد و «سعید کتابی» با حضور استاندار همدان و اعضای هیئت حاکمه این شهرستان معرفی شدند. “، از فرماندار سابق این شهرستان تقدیر کرد.

نماینده مردم اسد در مجلس شورای اسلامی در مراسم تکریم و معارفه استاندار اسد گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی در دنیا اقتدار و برتری زیادی دارد و اصول این قدرت است. نباید فراموش شود.”
کیومرث سرمدی واله گفت: برای گفت و گو و ارتباط و شناخت در حوزه ارتباطات بین المللی نیازمند ابزارهای مختلفی هستیم که این ابزارها در لایه های پنهان میدان و قدرت نظامی ما و در لایه های روشن میز مذاکره قرار دارند.علمی، فرهنگی و توانمندی های اجتماعی». و سیاست ما باشید.

وی گفت: اگر عملیات نظامی و میدانی ما ضعیف شود، از نظر گفتمانی و دیپلماسی نمی گوییم و در دنیا امتیاز نمی گیریم. شرق و غرب جذب این دو بال است: شهید طهرانی مقدم، پدر موشکی کشور و شهید حاج قاسم سلیمانی، مرد مقاومت و پاسداری از مظلومان جهان، دو شهیدی که در ایجاد عظمت این کشور نقش داشتند.

غافل از اینکه روز جمعه وارد استان شدیم

سرمدی واله با بیان اینکه انتخاب درست مردم ما را به جایی رساند که روز جمعه با ناآگاهی به استان رسیدیم، گفت: که تا به اینجا رسیدیم مشکلات زندگی و اقتصادی را تحمل کردند.
آنها با اشاره به اینکه دولت مردمی و مجلس انقلابی و ایستادگی مردم محصول انتخاب درست مردم است، خاطرنشان می کنند: ایمان مردم به انقلاب را بدزدید.

دولت و مجلس در سال های گذشته در حال رفع مشکلات بوده اند

سرمدی واله گفت: روزهای سختی را سپری می کنیم، امروز دولت و مجلس ما در حال آواربرداری از مسائل و مشکلات در بعد کلان و استانی و شهری هستند.

وی افزود: فرماندار همدانا با نگاه و تمرکز بر نیروهای بومی، اسدآباد را با همین نگاه سیاست گذاری کرد و فرماندار بومی این شهرستان را مردم انتخاب کرد.
سرمدی واله با بیان اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند خاطرنشان کرد: اسدآباد از سال 85 در حوزه اشتغال با مشکل مواجه بوده و این مشکل بزرگی برای شهرستان ایجاد کرده و نرخ بیکاری افزایش یافته است.

وی از جمله مشکلات موجود شهرستان را پرداختن به زیرساخت های ضعیف، اشتغال، معیشت، مشکلات کشاورزان و جاده بین مزارع عنوان کرد و گفت: پروژه های نیمه آماده در احمدآباد وجود دارد.
حسینعلی شرکایی نماینده مردم اسدآباد با تاکید بر اینکه انتخابات به دلیل بومی بودن موجی از امید در دل مردم شهرستان بود، تاکید کرد: تسهیل در کسب و کارهای کاربردی و رعایت الزامات، خدمت به مردم، جذب سرمایه گذار. احصای نقاط قوت و ضعف شهرستان از جمله درخواست هایی است که از فرماندار جدید شهرستان داریم.
فرماندار جدید شهرستان بر کار جهادی و خدمت رسانی به مردم بدون وقت شناسی تاکید کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا