حضور باشکوه در تشییع شهدای خدمت،‌ مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بود

مخبران/تهران امام جمعه موقت ورامین بیان کرد: حضور باشکوه چند میلیونی در تشییع شهدای خدمت، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بود.

حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه‌ ورامین ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به گرامیداشت سوم و چهارم خردادماه اظهارکرد: باید این روزهای حماسه و ایثار برای همیشه زنده بماند و فراموش نشوند.

محمودی با بیان اینکه امروز ملت ایران داغدار چند تن از بهترین های خدمت هستند گفت: حادثه تلخ و غمبار شهادت شهدای خدمت را به مقام معظم رهبری، خانواده شهدا و همه‌ی مردم عزیز تسلیت می گویم، از دست دادن رئیس جمهور انقلابی و خادم واقعی سخت بود اما آنچه کشور را آرام نگه داشته است وجود رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی است.

خطیب نماز جمعه ورامین بیان کرد: ما در طول این چهار دهه پس از انقلاب با بحران ها و مشکلات زیادی مواجه بوده ایم اما آنچه که کشور را در برابر آسیب ها و خطرات مصون نگه داشته وجود با برکت ولایت است و خدا را شاکر هستیم که در این رخداد بسیار دردناک هم رهبر حکیمانه حافظ این کشور است.

وی، ابراز احساسات باشکوه و مثال زدنی مردم در فقدان شهدای خدمت را غرور آفرین دانست و افزود: سال ها استکبار تلاش کرده است که بین مردم و مسوولان جدایی بیاندازد، اما این حضور باشکوه چند میلیونی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان بود و دیدیم در تشییع پیکر شهدا در تهران، مشهد، تبریز، بیرجند و قم و سایر نقاط چه غوغایی برپا شد.

محمودی با اشاره به شهادت شهدای خدمت عنوان کرد: شهادت این عزیزان داغ سنگینی است ولی در روند خدمت رسانی هیچ وقفه ای ایجاد نشده است و طبق قانون و دستور مقام معظم رهبری، مسوولان آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری خواهند شد و از چند روز دیگر ثبت نام آغاز می شود، یقیناً مردم در انتخابات دقت خواهند کرد تا راه شهید رییسی ادامه پیدا کند.

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به اینکه مسائل فلسطین همچنان در صدر و مهم ترین مسائل جهان است، گفت: جنایات رژیم غاصب صهیونیست همچنان ادامه دارد، این رژیم نژاد پرست منطق بی منطقی و جنایت دارد و هیچکس هم مانع جنایت او نمی شود.

خطیب نماز جمعه ورامین عنوان کرد: مقاومت فلسطین همچنان با قدرت ادامه دارد و ادامه خواهد داشت، به اراذل و اوباش صهیونیستی که این روزها به خاطر این حادثه دردناک برای ملت ایران اظهار خوشی می کنند اعلام می کنم که آزادگان دنیا به زودی شکست رژیم غاصب صهیونیستی را جشن خواهند گرفت و تا آن روز فریادمان «مرگ بر اسرائیل» خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا