اجتماعی

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری هشتمین برنامه فنی شهرداری تهران با موضوع «ورزش شهروندی» خبر داد و گفت: از همه شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها دعوت می کنیم در این رویداد شرکت کنند و خلاقیت و نوآوری را ارائه کنند. برنامه ریزی برای توسعه ورزش شهروندی و کمک به ایجاد سلامت و نشاط در جامعه است.

به گزارش مخبران، اوزاقی این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزشی شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: هشتمین رویداد فنی شهرداری تهران با همکاری وزارت «تهران هوشمند» اینو اسپورت نام دارد: «به منظور تشویق به استفاده از وسایل مدرن و مدرن. «توسعه فعالیت‌های بدنی شهروندان»، «فضاها و ورزش‌ها «استفاده از ابزارهای نوین برای معرفی، اطلاع‌رسانی و ارزیابی مراکز» و «نظارت و کنترل تأسیسات و نگهداری مجموعه‌های ورزشی».

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: گسترش ورزش شهروندی و ارائه خدمات عالی به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای تحقق آن نیاز به ترسیم نقشه راه آینده و شناسایی چالش های موجود ضروری است. . خوب

وی ادامه داد: در این راستا موضوعات و چالش های عمده در حوزه ورزش شهروندی شناسایی و مجموعه های ورزشی در محدوده سازمان شناسایی شد. از سوی دیگر، نیاز به رعایت الزامات رهبری، زمینه را برای اجرای این برنامه و دعوت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها فراهم کرد.

اوجاقی به برگزاری دو نوع رویداد در سال های گذشته اشاره کرد و افزود: در سال های گذشته دو رویداد فنی در حوزه ورزش همگانی با نام های «نمایش ورزشی» و «اسپورتک» برگزار شد.

وی ادامه داد: اپلیکیشن «اینوگیم» کمک بسیار مؤثری برای تشویق و ترغیب اقشار مختلف به ورزش در روزهای سخت کرونا، حاصل برگزاری چنین برنامه هایی است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: با تمام توان از استارتاپ های فعال در این حوزه حمایت می کنیم تا با اجرای سیاست های شهرداری و اقدامات مدیریت شهری به اهداف سازمان ورزش دست پیدا کنند. .

اوجاقی با اشاره به برگزاری مجازی این رویداد، حضور استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را رایگان دانست و افزود: علاقه مندان می توانند برای ارسال پروژه به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، این برنامه از پنجم شهریور و دوازدهم شهریور آغاز و وبینار و پرسش و پاسخ مقدماتی از طریق آدرس فوق برگزار می شود. همچنین مهلت ارسال آثار تا 28 مهرماه پیش بینی شده است و نتایج ارزیابی 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام و برگزیدگان برای دریافت جوایز ارزنده معرفی خواهند شد. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا