اقتصادی

درج قیمت در نانوایی ها الزامی است/تشدید برخورد با نانوایی‌های متخلف

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: فرسودگی و برخورد قانونی با نانوایی ها که وضعیت نامناسب بهداشتی، ساعات کاری نامنظم، افزایش قیمت و برخورد نامناسب با مردم است تشدید می شود.

به گزارش مخبران، حشمت الله عسگری در جلسه کارگروه اجرایی آرد و نان استان با انتقاد از عملکرد اتحادیه نانوایی های استان گفت: روند نظارت بر نانوایی ها مطلوب نیست و همین مشکل باعث شده تا استان در اجرای مصوبات کار آرد و نان کوتاهی کند. گروه

وی با اشاره به لزوم درج قیمت در نانوایی ها بیان کرد: اتحادیه بنری در همین قالب تهیه و قیمت و شماره تلفن را برای رسیدگی به شکایات شهروندان اضافه و نانوایی ها را برای استقرار در نظر عموم محدود کند.

معاون استاندار تهران با بیان اینکه برخی از قوانین مانع از تکرار نانوایی ها نمی شود، ادامه داد: جهاد علاوه بر احکام کیفری رژیم غله باید از تمام ظرفیت های قانونی موجود برای جلوگیری از تخلفات کشاورزی و صمت استفاده کند. و نسبت تخلفات به اجماع نانوایی های این سه دستگاه رسید و مبنای خمیر مصرفی در آخرین دوره تحویل از یک روز به ده روز افزایش یافت.

عسگری با اشاره به لزوم ساماندهی نظارت مستمر بر نانوایی ها گفت: برخورد انتقادی و قانونی با نانوایی های با وضعیت نامناسب بهداشتی، ساعت کاری نامنظم، افزایش قیمت و رفتار نامناسب مردم تشدید و به طور مستمر به مردم اطلاع رسانی شود.

وی راه اندازی سامانه تجمیع نانوایی ها از 25 بهمن را اتفاق خوبی در روند نظارت و نظارت بر نانوایی دانست و گفت: با اقدامات انجام شده برای حمل آرد به نانوایی های استان مشکلی نخواهیم داشت.

معاون استاندار تهران با تاکید بر روند بهسازی کارخانه های آرد گفت: اجرای این حکم در اولویت استان تهران است و در تعیین سهمیه کارخانه هایی که تجهیزات و ماشین آلات خود را ارتقا و نوسازی نکرده اند، بررسی می شود. “

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا