ورزشی

درخواست ستاره پرسپولیس: بهترین جایگاه استادیوم را به خانم‌ها بدهید

به گزارش خبرگزاری مخبران؛ دانیال اسماعیلی‌فر پس از پیروزی چهار بر دو پرسپولیس برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: شب خوبی نبود اما خوب تمام شد. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و روی یک غافلگیری گل خوردیم. قطعا اگر امروز هواداران‌مان نبودند، قطعا نمی‌توانستیم دو بار کامبک بزنیم. دست همه درد نکند که در این هوا آمدند و در این هوا حمایت کردند و توانستیم ببریم.

به نقل از ورزش سه او ادامه داد: یک خواهش از مسئولان برگزاری مسابقات داریم. در فرهنگ ایران همیشه می‌گویند خانم‌ها مقدم‌تر هستند و به نظرم ما باید بهترین نقطه استادیوم را برای خانم‌ها در نظر بگیریم، نه انقدر دور. ما که آنها را نمی‌بینیم، نمی‌دانم آن بنده خداها چطور ما را می‌بینند. وقتی به استادیوم می‌آیند باید بهترین جایگاه استادیوم را به آنها اختصاص بدهند. این بنده خداها که به ورزشگاه می‌آیند، شما هم لطف کردید و اجازه دادید، یک جایی را در نظر بگیرید که بتوانند راحت فوتبال ببینند و این لذت را همه ببریم، نه اینکه صرفا بگوییم آمدند و بازی را از فاصله دور می‌بینند.

اسماعیلی‌فر در خصوص دربی گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد. فعلا که مشخص نیست دربی برگزار می‌شود یا نه. به ما چیزی نگفته‌اند اما اگر برگزار شود، پنج روز وقت داریم که برای آن بازی برگزار کنیم. اگر هم برگزار نشود، مسئولان امر باید در نظر بگیرند که بازی کی برگزار شود. در هر صورت دربی در هر شرایطی ربطی به روند خوب‌ و بد تیم‌ها ندارد و هم برای هواداران و هم برای خودمان حساس است. به خصوص الان که شرایط جدول طوری است که به هم چسبیدیم. مثل سال‌های گذشته یک بازی مهم که سه امتیاز دارد اما اهمیتش برای هواداران خیلی زیاد است.

وی در خصوص اخطار حسین کنعانی‌زادگان و محرومیت او از دربی عنوان کرد: داور مسابقه سعی کرد بهترین تصمیمات را بگیرد. کمی سختگیرانه بود. می‌توانست به حسین کارت ندهد اما ما احترام می‌گذاریم. هیچوقت درباره داوری صحبت نکرده‌ام، چون تخصصی در آن ندارم. نظرشان این بود که کارت بدهد و داد.

مدافع پرسپولیس درباره محرومیت کنعانی و مصدومیت گولسیانی اظهار داشت: ما دو دفاع وسط خوب دیگر داریم؛ علی نعمتی، وحدت و فرشاد هستند. روند و شرایط تیم‌مان طوری است که فرقی ندارد چه کسی باشد و چه کسی نباشد. انقدر بازیکن خوب و باانگیزه داریم که یکی نباشد، یکی بهتر از او در ترکیب قرار می‌گیرد و به نحو احسن کارش را انجام می‌دهد.

اسماعیلی‌فر درباره دو پاس گلی که در این مسابقه داد، گفت: شرایط بازی طوری بود که امروز توانستم به تیمم کمک کنم، اما فوتبال یک ورزش تیمی اس و فکر می‌کنم نتیجه تیمی مهم‌تر از هر مسئله‌ای است.

257 251

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا