اجتماعی

در وزارت بهداشت نزدیک به ۵۲۵۰ پروژه در دست ساخت داریم

مخبران/لرستان معاون توسعه وزارت بهداشت گفت: در حال ساخت حدود 5250 پروژه در وزارت بهداشت هستیم.

بهروز رحیمی در جمع خبرنگاران گفت: وظیفه اصلی وزارت بهداشت بهبود زیرساخت ها است که یکی از آنها منابع فیزیکی و پروژه های عمرانی است.

وی گفت: در وزارت بهداشت حدود 5 هزار و 250 پروژه در حال ساخت هستیم و بیش از 48 هزار و 500 تخت بیمارستانی و بیش از 4 هزار پروژه بهداشتی داریم.

رحیمی افزود: یکی از سیاست های وزارت بهداشت تکمیل پروژه های نیمه تمام یا اولویت بندی طرح های بهداشتی با اولویت مناطق محروم، عقب مانده و مرزی است.

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: حداقل 40 طرح در بخش های مختلف به ویژه سلامت تا پایان سال در لرستان اجرا می شود.

وی بیان کرد: بسیار مهم است که بتوانیم زیرساخت های سلامت را ارتقا دهیم.

رحیمی ادامه داد: در حال ساخت سه بیمارستان بزرگ در لرستان، پروژه 515 تختخوابی خرم آباد، پروژه 250 تختخوابی در کوهدشت و یک پروژه 250 تختخوابی در شهرستان دورود هستیم و حدود 15 پروژه در داخل دولت تکمیل و افتتاح می شود. هفته .

معاون درمان وزارت بهداشت افزود: هر سه طرح در سفر رئیس جمهور به استان مصوب شده و جزو پروژه های اولویت دار دولت است و از سوی دیگر طرح 515 تختخوابی با وام بانکی بر اساس ماده تزریق می شود. . 56 و ماده 37 و اعتبارات وزارت. هر سه پروژه مورد حمایت وزارت بهداشت برای تسریع در ساخت آنها هستند.

وی ادامه داد: هفته گذشته حدود 40 میلیارد از طریق ماده 37 به طرح تزریق شد.

رحیمی تصریح کرد: یکی از دلایل سفر وزیر بهداشت به لرستان بررسی و پیگیری پروژه های عمرانی است و پس از بازدید و مصوباتی که دارند به سرعت منابع بیشتری به پروژه ها اضافه می کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا