حوادث

دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر در لاهیجان

مخبران/گیلان فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر و کشف بیش از ۳۱ کیلوگرم حشیش و شیره تریاک در شهرستان لاهیجان خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر مخبران، سردار عزیزاله ملکی، مواد مخدر و اعتیاد را ریشه بسیاری از جرائم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی دانست و اظهار کرد: پیشرفت یک جامعه در تمام زمینه‌ها در گرو دو رکن اساسی امنیت و سلامت است.

وی افزود: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت دو قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان گیلان، بررسی موضوع در دستورکار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه پس از انجام تحقیقات نامحسوس و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین صحت موضوع محرز و مخفیگاه متهم در شهرستان لاهیجان مورد شناسایی قرار گرفت، گفت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر طی هماهنگی قضائی به محل اختفای متهمان اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی از کشف ۲۹ کیلوگرم ماده مخدر از نوع حشیش و ۲ کیلو و ۶۰۰ گرم شیره تریاک در بازرسی از این مکان خبر داد و تصریح کرد: در این خصوص متهمان ۲۸ و ۳۰ ساله، دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سردار ملکی گفت: تقدیم شهدا و جانبازان زیادی در راه مبارزه با مواد مخدر توسط مجموعه انتظامی، بیانگر تلاش گسترده و مجاهدانه پلیس در این راه است و کارکنان سبز پوش فراجا در این مسیر از جان خود گذشته‌اند تا بتوانند از ورود مواد مخدر به کشور جلوگیری کنند.

انتهای پیام

تیم خبری حوادث

نویسنده حوادث با توانایی شناسایی ترندها و انتقال اخبار به زبان ساده هستم. تلاش می‌کنم تا خوانندگان را به روز با ترندهای روز دنیای اخبار نگه دارم.
دکمه بازگشت به بالا