اجتماعی

دستگیر عامل تیراندازی در ایوانکی

مخبران/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار از دستگیری یکی از عاملان تیر اندازی به سمت یک شهروند گرمساری در بخش ایوانکی خبر داد. 

سرهنگ داود آقازاده ۲۵ مهرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره تیراندازی در یکی از روستاهای بخش ایوانکی که منجر به مجروحیت شهروند گرمساری شد. با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت .

وی ادامه داد: شاکی پرونده تصریح کرد: هنگامی که داشتم از ایوانکی به سمت روستا می رفتم در مسیر یک خودروی ۴۰۵ با سه سرنشین نزدیک خودروی من شد و شلیک کرد، در همین حین من سراسیمه به سمت منزل خودم در روستا حرکت کردم و آنها هم در تعقیب من بودند و در مسیر نیز بارها تیراندازی کردند و در نهایت جلوی در منزلم با شیلک آنها مجروح شدم.

سرهنگ آقازاده تصریح کرد: با توجه به شناسایی ضاربان توسط شاکی اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی محل اختفای آنها آغاز و سرانجام با تلاش های شبانه روزی پلیس شهرستان مخفیگاه متهم ردیف اول شناسایی و نامبرده در یک عملیات منسجم و برق آسا دستگیر و به مقر نیروی انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گرمسار با اشاره به اینکه در بازرسی از منزل متهم یک عدد سلاح وینچستر، سه قبضه شمشیر و دو چاقو کشف و ضبط شد افزود: متهم پس از تکمیل پرونده مقدماتی به مرجع قضایی معرفی شد.
این مسوول انتظامی اضافه کرد: همپنین اقدامات فنی و پلیسی برای دستگیری دو متهم دیگر و مشخص شدن انگیزه آنها همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

کارگروه خبری اجتماعی

نویسنده اجتماعی با تمرکز بر مسائل اجتماعی در کشورهای در حال توسعه و تلاش برای ارتقای زندگی اجتماعی در این مناطق.
دکمه بازگشت به بالا