ورزشی

دو مسابقه تدارکاتی تیم ملی بوکس ایران با روسیه

بوکسورهای تیم ملی ایران در دو مسابقه تدارکاتی، به مصاف ملی‌پوشان تیم ملی روسیه می‌روند.

به گزارش مخبران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، برنامه‌های آماده‌سازی تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران جهت حضور در مسابقات گزینشی المپیک ۲۰۲۴ در حال اجرایی شدن است. مسابقات گزینشی، اوایل خردادماه به میزبانی تایلند و در بانکوک برگزار خواهد شد.

بر این اساس، عصر امروز چهارشنبه تیم ملی بوکس روسیه جهت برگزاری اردوی مشترک، وارد تهران شد. این اردو، هشت روز ادامه خواهد داشت.

جلسه هماهنگی این اردو پس از ورود تیم روسیه و در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. در جلسه فوق مقرر گردید، این تیم‌ها علاوه بر انجام تمرینات مشترک روزانه، ۲ دیدار تدارکاتی نیز برگزار کنند.

این دو دیدار دوستانه، عصر روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته آتی در سالن شهید همت مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار می‌شود.مقرر است، سفیر روسیه نیز، از نزدیک نظاره‌گر یکی از این مبارزات تدارکاتی باشد.

حسین رحمتی مدیر تیم‌های ملی بوکس و احمد میرزایی عضو هیات رئیسه فدراسیون به همراه “فونتانا”‌ سرمربی کوبایی تیم ملی، به نمایندگی از فدراسیون کشورمان در این جلسه حضور داشته و با کادرفنی تیم ملی روسیه به صحبت پرداخته و برنامه‌های این اردوی مشترک را تدوین کردند.

انتهای پیام

تیم تحریریه مطالب ورزشی

با تمرکز بر ورزش‌های آبی و آب‌وهوایی، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی درباره‌ی تکنیک‌ها و آموزش‌های شنا، اسکوبا و ران‌دوزی می‌پردازم. هدفمندی خود را در بهبود مهارت‌های آبی و لذت بیشتر در ورزش‌های آبی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای ماجراجویی و هیجان در آب‌وهوایی نفس بکشید.
دکمه بازگشت به بالا